Zapraszamy na „Bajkę o szczęściu” do pilskiego RCK | Tętno Regionu. Wiadomości pilskie, z rejonu pilskiego

Recent Comments

  Zapraszamy na „Bajkę o szczęściu” do pilskiego RCK

  FESTIWAL TEATRALNY 2020

  Regionalne Centrum Kultury Fabryka Emocji w Pile zaprasza 21 listopada o godz. 17.00 dzieci i rodziców na spektakl TEATRU IM.WOJCIECHA BOGUSŁAWASKIEO W KALISZU „Bajka o szczęściu”. Cena biletu – 15 zł.

  Obsada:  Izabela Beń-Olejniczak, Malwina Brych, Małgorzata Kałędkiewicz-Pawłowska, Izabela Wierzbicka, Jacek Jackowicz, Marcin Trzęsowski

  Czas trwania 50 minut (bez przerwy)

  Gdzieś na skraju lasu, w uroczej chatce na uboczu, mieszka sobie Dziadek. Prowadzi skromne, ale szczęśliwe życie. Niewiele mu potrzeba, gdy spędza czas w towarzystwie przyjaciół: muzykalnej Świnki, roztańczonej Myszki i Kogucika, który nie tylko pieje, ale też śpiewa. Jednak pewnego dnia, gdy w okolicy pojawia się obwoźny handlarz, przyjaźń zwierzątek i staruszka wystawiona zostaje na ciężką próbę. Jak na prawdziwą bajkę przystało, wszystko dobrze się kończy, a Dziadek przekonuje się, że nie dobra materialne są najważniejsze, a prawdziwa przyjaźń.

  „Bajka o szczęściu” to ciepłe i zabawne przedstawienie dla dzieci. Wykorzystując tradycję teatru lalkowego i teatru cieni opowiada o uniwersalnych wartościach, bawiąc i wychowując najmłodszych widzów.

  Teatr Miejski pl. Staszica 1

  Informacje w godz. od 8:00 do 15:00, tel. 67 210 5007, e-mail: teatr@rck.pila.pl ,
  Rezerwacja i zakup biletów kasa: tel. 602 252 675, e-mail: kasa@rck.pila.pl .

  red

  zapraszamy_na_bajke1_01

  zapraszamy_na_bajke1_02