Zapraszamy na Marsz dla Życia i Rodziny | Tętno Regionu. Wiadomości pilskie, z rejonu pilskiego

Zapraszamy na Marsz dla Życia i Rodziny

Po raz kolejny Miasto Piła dołącza się do największego wydarzenia pro-life i pro-family w Polsce. 16 czerwca zapraszamy na Marsz dla Życia i Rodziny, który jest organizowany w celu publicznego świadectwa o podstawowej wartości ludzkiego życia od poczęcia oraz rodziny opartej na małżeństwie kobiety i mężczyzny, otwartym na przyjęcie i wychowanie dzieci.  

Marsz dla Życia i Rodziny, rozpocznie się Mszą św. o godz. 11.30 w  kościele Św. Antoniego w Pile, a następnie wyruszy ulicami Piły. Organizatorzy proszą o przyniesienie pieluch dla dzieci z Domu Samotnych Matek, do ubrania się na biało i zabrania ze sobą rodziny i znajomych.

Marsze mają pozytywny, radosny i afirmatywny wymiar. Ze względu na zmieniającą się rzeczywistość społeczno-polityczną, jak również dla uwypuklenia najważniejszych aspektów obrony życia i rodziny, każdego roku organizowane są pod innym hasłem. Zawsze jednak wyrażają oczekiwanie takich zmian społeczno-prawnych, które zapewnią pełną ochronę życia ludzkiego i praw rodziny w naszym kraju.

(SE)

zapraszamy_na_marsz_dla_zycia1_01

zapraszamy_na_marsz_dla_zycia1_02