Zapraszamy na mocny, rockowy wieczór w trzech muzycznych odsłonach | Tętno Regionu. Wiadomości pilskie, z rejonu pilskiego

Zapraszamy na mocny, rockowy wieczór w trzech muzycznych odsłonach

ERELES, GORGONZOLLA i TRANSGRESJA – wystąpią w sobotę, 22 lutego 2020 roku w Klubie Muzycznym Barka, ul. Wodna w Pile. Otwarcie klubu o godz. 19.00. Start koncertów o 20.00.

Wstęp: 30 zł przedsprzedaż / 33 zł w internecie / 35 zł w dniu koncertu.

Przedsprzedaż:
- w Restauracji “Kaczka na Wodzie” ul. Wodna,
- w Sklepie RESZKA (Piła, ul. Rogozińska 33)
- w internecie: https://goout.net/pl/bilety

https://goout.net/pl/bilety/ereles+gorgonzolla+transgresja/nbbg/?fbclid=IwAR0m3KNhWWZ7OcZjmspH13tZ37mNoyDx8BZqsHq-ZR78US-6Sy0Hp7dkJwQ

ERELES, GORGONZOLLA i TRANSGRESJA!

Te zespoły łączy siła przyjaźni, potężna dawka energii i zjawiskowa charyzma na scenie! Jednym słowem: ponad 3 godziny koncertowego szaleństwa z oszołamiającymi efektami scenicznymi i oświetleniowymi.

Tego koncertu nie można ominąć!

Po koncercie AFTERPARTY !!! DJ NEON !!! WSTĘP WOLNY (od 18-lat)
Godz.: około 23:00 (zaraz po koncercie) do …
Impreza w klimacie rock, reggae, dub, ska, metal, rock’n’roll, punk, …

ERELES, czyli Zespół Niespokojnych Nóg, to trzech muzyków grupy KABANOS z wieloletnim, bogatym doświadczeniem scenicznym.

Jednym z wielu sukcesów muzyków jest “Złoty Bączek” Przystanku Woodstock, czyli nagroda publiczności za najlepszy koncert.

“Krok Odwagi”, to tytuł wydanej w 2018 roku debiutanckiej płyty, ciepło przyjętej przez odbiorców i rozgłośnie radiowe, m.in.: Trójkę, Czwórkę, Antyradio, Polskie Radio Rzeszów, Radio Afera i R.D.C. Obecnie zespół szykuje materiał na drugi album, który wyda w 2020 roku. Grupa zagrała kilkadziesiąt koncertów klubowych oraz plenerów, występując wspólnie m.in. z zespołami: Kabanos, Proletaryat, Łydka Grubasa czy Cochise.

Zespół został zaproszony na dwie trasy koncertowe z zespołem Nocny Kochanek i zagrał również w ramach trasy Punky Reggae Live 2019, u boku Farben Lehre, The Analogs, Gutek i Closterkeller.

Ich muzyka zaraża publiczność połączeniem rocka i grunge’u z dawką elektronicznych brzmień. Teksty stanowią obserwację świata i człowieka, relacji międzyludzkich, a wszystko to podane w języku polskim.

Zespół został nominowany w dwóch muzycznych kategoriach:

“Płyta Rocku Antyradio 2018″

“Przebój Rocku Antyradio 2018″.

W lutowym (02/2019) wydaniu popularnego miesięcznika TERAZ ROCK zespół został wyróżniony w rankingu Teraz Najlepsi 2018, w kategorii “Nadzieja Tu”.

Skład zespołu:

Arkadiusz “Lodzia” Grochowski (śpiew, gitara)
Damian “Fons” Biernacki (bas)
Marcin “Wicia” Dudzicki (perkusja)

Facebook: www.facebook.com/erelesband/
YouTube: www.youtube.com/c/ERELES
Instagram: www.instagram.com/ereles.band
Strona: www.ereles.pl

Gorgonzolla. Dwa różne wokale, dwa odmienne style, szczery przekaż i mocna muzyka. Tak w skrócie można opisać warszawski zespół, który od 2013 roku regularnie koncertuje w całej Polsce. Wydana w kwietniu 2016, debiutancka płyta pod tytułem „Eksploatowani” zaprowadziła grupę na scenę 22. Przystanku Woodstock, została doceniona przez Antyradio, utrzymując się przez kilka tygodni w notowaniu TURBO TOP oraz przez pismo Teraz ROCK. W październiku pojawił się drugi album, którego tytuł to „Konsumpcja”. Krążek promowany jest przez tytułowy singiel, oraz numer „Czołgi”, które zostały ciepło przyjęte podczas koncertu na Pol’and’Rock Festival 2019.

KLIP KONSUMPCJA:
https://youtu.be/c7CHnC1jnyY

PLAYLISTA ALBUMU “KONSUMPCJA”:
https://bit.ly/2D7dynj

Facebook
https://www.facebook.com/Gorgonzolla

YouTube
https://www.youtube.com/GorgonzollaTV

Instagram
http://instagram.com/gorgonzollaofficial

TRANSGRESJA to olbrzymia dawka energetycznej muzyki z oszałamiającymi i szokującymi efektami świetlnymi. Na polską scenę muzyczną ostro wchodzi psychodeliczna Transgresja: finaliści Antyfestu 2018, półfinaliści Mam Talent 2018, laureaci wielu przeglądów i festiwali, w 2019 roku zagrali spektakularne koncerty: na festiwalu PolAndRock – scena Viva Kultura oraz na IV Przystanku Żory, Rock Trendy, Rock na Plaży w Kołobrzegu, występowali u boku Huntera, Jelonka, Łydki Grubasa,.. Koncerty Transgresji to wizerunkowe szaleństwo! Perfekcyjna stylizacja sceniczna artystów oparta na farbach fluorescencyjnych gwarantuje niezapomniane wrażenia! Bardzo mocny i życiowy przekaz tekstów, metafizyczne i liryczne przekraczanie granic i schematów powoduje, że niełatwo zespół muzycznie zaszufladkować. W 2019 wydali debiutancki album „Brak Równowagi” promowany przez 3 single „Furia”, „Faktoria” i „Kompleksy’ feat.Jelonek.

https://www.facebook.com/transgresja/

„FURIA”
https://www.youtube.com/watch?v=g6ENGY4JosA

„FAKTORIA”
https://www.youtube.com/watch?v=yM6bF4raUeg

„KOMPLEKSY” feat. JELONEK
https://www.youtube.com/watch?v=kN4TvZ-qz4k

„WATAHA” live
https://www.youtube.com/watch?v=4I-bL79_pKM

Joanna Naranowicz

zapraszamy_na_mocny1_01

zapraszamy_na_mocny1_13 zapraszamy_na_mocny1_02 zapraszamy_na_mocny1_03 zapraszamy_na_mocny1_04 zapraszamy_na_mocny1_05 zapraszamy_na_mocny1_06 zapraszamy_na_mocny1_07 zapraszamy_na_mocny1_08 zapraszamy_na_mocny1_09 zapraszamy_na_mocny1_10 zapraszamy_na_mocny1_11 zapraszamy_na_mocny1_12