Zapraszamy na nietuzinkowe spotkanie z Przemkiem Kossakowskim w Hotelu SMOLARNIA | Tętno Regionu. Wiadomości pilskie, z rejonu pilskiego

Zapraszamy na nietuzinkowe spotkanie z Przemkiem Kossakowskim w Hotelu SMOLARNIA

zapraszamy_na_nietuzinkowe

Pod patronatem Tętna Regionu

To już w najbliższy piątek, 12 października o godz. 20.00 w Hotel & Restaurant SMOLARNIA rozpocznie się Spotkanie z Przemkiem Kossakowskim. Podobna okazja nieprędko się powtórzy!

Smolarnia Hotel & Restaurant
Smolarnia 27, 64-980 Trzcianka
Data: 12.10.2018 Godz. 20:00

Bilety:

- przedsprzedaż / rezerwacje: 30,00 zł

- w dniu spotkania: 40,00 zł

Bilety do nabycia:

- https://www.biletomat.pl/inne/spotkanie-z-przemkiem-kossakowskim-wtajemniczenie-7112/

- sekretariat MDK Trzcianka, ul. Sikorskiego 26, 64-980 Trzcianka

- rezerwacje SMS +48 608 297 629
(imię, nazwisko, data/nazwa wydarzenia, liczba biletów)

Rezerwacje SMS – bilety do odbioru najpóźniej na pół godz. przed spotkaniem przy wejściu na wydarzenie!

„Przeszedłem kilka nowych granic. Geograficznie, duchowo, fizycznie. Dowiedziałem się o sobie i o świecie rzeczy, których nie ujmie żaden scenariusz telewizyjny, bo są to rzeczy, które muszą się zdarzyć, a których po prostu nie można wymyślić i wyreżyserować. Drżałem z zimna na rosyjskiej Syberii, przemierzałem zasnute rdzawym pyłem mongolskie stepy, nieprzyzwoicie zieloną amazońską dżunglę i surowe góry Kazachstanu, aby znaleźć odpowiedzi na moje pytania, a kiedy w końcu je poznawałem, okazywało się, że moje pytania były zupełnie inne od tych, jakie zadać powinienem” (Przemysław Kossakowski).

Przemek Kossakowski – rocznik 1972. Autor cyklu programów “Kossakowski. Szósty zmysł”, “Inicjacja” oraz “Wtajemniczenie” (emitowanych na kanale TTV). W pierwszym programie dokumentował podróże po Ukrainie, Rosji, Bałkanach i Polsce, podczas których doświadczał praktyk znachorów, uzdrawiaczy i wróżbitów. Zakopywany w grobie, obkładany wnętrznościami barana, poddawany praktykom podcinania języka… Pokłosiem jego podróży stała się książka “Na granicy zmysłów” wydana w listopadzie 2014 roku. W drugim programie poddaje się osobistym, często ekstremalnym doświadczeniom, wchodząc w nieznane dla siebie, obce światy. Przemek Kossakowski – człowiek od zadań specjalnych. Zwolennik kontaktu bezpośredniego i pracy w terenie. W wolnym czasie chętnie rysuje i eksperymentuje z grafiką. Podczas spotkań opowiada o tym czego nie widać w jego programach, ukazując to w improwizowanej, błyskotliwej i dowcipnej formie. Spotkania wzbogacone są pokazami licznych zdjęć, których następstwo często uzależnione jest od interakcji z widzami.

J.H.