Zapraszamy na pierwsze spotkanie Zaczytanych Kinomanów w 2018r. Historia osiedla Koszyce w Pile | Tętno Regionu. Wiadomości pilskie, z rejonu pilskiego

Recent Comments

  Zapraszamy na pierwsze spotkanie Zaczytanych Kinomanów w 2018r. Historia osiedla Koszyce w Pile

  zapraszamy_kinomanow

  W sobotę, 13 stycznia, będziemy odkrywali tajemnice osiedla Koszyce w Pile. Naszymi gośćmi będą Maciej Usurski – historyk z Muzeum Stanisława Staszica w Pile oraz Sebastian Daukszewicz – dziennikarz Tętna Regionu. Razem z nimi obejrzymy film dokumentalny „Osiedle Koszyce dawniej i dzisiaj”, którego są współtwórcami. Po projekcji zapraszamy na rozmowę o historii Koszyc, rezerwatu Kuźnik i o wyzwaniu, jakim było nakręcenie tego filmu.

  W drugiej części spotkania będziemy rozmawiali o prezentach w postaci książek, które otrzymaliśmy, książkach historycznych, popularno-naukowych i wspomnieniach, które ostatnio czytaliśmy. Omówimy także nadchodzące premiery kinowe, a z pewnością będzie na co czekać. Koniecznie zabierzcie swoje książki :-).

  Herbaciarnio-warsztatownia KUBEK na to spotkanie przygotuje dla Was wyjątkową herbatę wieczoru: herbatę koszycką.

  Wypatrujcie jeszcze konkursu związanego ze spotkaniem, który pojawi się wkrótce. Polubcie naszego fanpage’a – dzięki temu nie przegapicie najnowszych wpisów.
  https://www.facebook.com/events/597664630580377/

  Do zobaczenia w sobotę, 13 stycznia. Miejsce: Herbaciarnio-warsztatownia KUBEK (Al. Piastów 15).

  (SE)