Zapraszamy na turniej piłkarski Miasto Piła & OZPN CUP 2018 | Tętno Regionu. Wiadomości pilskie, z rejonu pilskiego

Zapraszamy na turniej piłkarski Miasto Piła & OZPN CUP 2018

W najbliższą środę, 15 sierpnia od godz. 10:00 do 15:00 na Stadionie MOSiR (ul. Żeromskiego 90) odbędzie się turniej piłki nożnej „Miasto Piła & OZPN CUP 2018”. W turnieju wezmą udział 32 dziesięcioosobowe zespoły z Piły i Północnej Wielkopolski. 13 sierpnia z udziałem m.in. prezydenta Piły Piotra Głowskiego i prezesa Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Pile, Adama Lubońskiego odbyło się losowanie zespołów uczestniczących w turnieju do poszczególnych państw, które brały udział w niedawno zakończonym mundialu w Rosji.

- Ponieważ w trakcje samego mundialu tak dużo się działo, że nie chcieliśmy odciągać młodzież od telewizorów, telebimów, ze stref kibica, postanowiliśmy 15 sierpnia zorganizować ten turniej. Mamy czas wakacji, dodatkowo ten dzień jest wolny od pracy, więc całe rodziny mogą przyjść, przyjechać, aby kibicować młodym piłkarzom i uczestniczyć w zabawie. Do naszej gry zaprosiliśmy drużyny z 16 miast: z Piły, Poznania, Łobżenicy, Szydłowa, Kaczor, Wągrowca, Jastrowia, Lubasza, Gołańczy, Trzcianki, Wyrzyska, Krajenki, Wielenia, Skoków, Czarnkowa i Człuchowa. W sumie 32 drużyny z rocznika 2009-2010, co daje liczbę 300 dzieciaków na naszym stadionie. Dziękuję Adamowi Lubońskiemu i Jackowi Bogusławskiemu za pomoc w organizacji turnieju – mówi Piotr Głowski, prezydent Piły.

- Ja natomiast dziękuję panu prezydentowi i pracownikom UM Piły, że udaje się wspólnie ten turniej zorganizować. Inicjatywa ta powstała jeszcze przed mistrzostwami świata w Rosji. A celowo organizujemy turniej po mundialu, aby porównać nasze wyniki. Zaczynamy o 10.00. Pierwszy gwizdek 10.15, a zakończenie ok.15.00. Mecze będą dziesięciominutowe, a murawa zostanie podzielona na cztery mniejsze boiska – dodaje Adam Luboński, prezes Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Pile.

Zawodnicy oprócz walki o Puchar prezydenta Piły, będą rywalizować o Puchar Północnej Wielkopolski SPH Credo Jacka Bogusławskiego.

Poniżej uczestnicy turnieju, pod którymi barwami będą występowali
AP MOSiR PIŁA I – Nigeria
AP MOSiR PIŁA II – Urugwaj
Soccer Stars Piła I – Islandia
Soccer Stars Piła II – Szwecja
AP Reissa Piła I – Anglia
AP Reissa Piła II – Argentyna
Football Academy Piła – Milan – Australia
Football Academy Piła – Inter – Kostaryka
Football Academy Piła – Real – Korea Południowa
Tęcza Łobżenica I – Belgia
UKS Kotuń – Chorwacja
Zjednoczeni Kaczory – Iran
Calcio Wągrowiec I – Dania
Calcio Wągrowiec 2010 – Meksyk
Iskra Szydłowo – Egipt
Polonia Jastrowie – Portugalia
Radwan Lubasz I – Peru
Radwan Lubasz II – Senegal
AP Bambinis Trzcianka – Polska
Lech Poznań Football Academy Trzcianka –Arabia Saudyjska
Zamek Gołańcz – Maroko
Krajna Wyrzysk I – Serbia
Krajna Wyrzysk II – Kolumbia
Iskra Krajenka – Francja
Fortuna Wieleń – Hiszpania
Wełna Skoki – Tunezja
Noteć Czarnków – Brazylia
UKS Lider Człuchów I – Niemcy
UKS Lider Człuchów II – Japonia
Tęcza Łobżenica – Szwajcaria
UKS Talent Poznań – Rosja
Lubuszanin Trzcianka – Panama.

Sebastian Daukszewicz

zapraszamy_na_turniej00

zapraszamy_na_turniej17 zapraszamy_na_turniej01 zapraszamy_na_turniej02 zapraszamy_na_turniej03 zapraszamy_na_turniej04 zapraszamy_na_turniej05 zapraszamy_na_turniej06 zapraszamy_na_turniej07 zapraszamy_na_turniej08 zapraszamy_na_turniej09 zapraszamy_na_turniej10 zapraszamy_na_turniej11 zapraszamy_na_turniej12 zapraszamy_na_turniej13 zapraszamy_na_turniej14 zapraszamy_na_turniej15 zapraszamy_na_turniej16