Zapraszamy na wyjątkowy koncert do Piły | Tętno Regionu. Wiadomości pilskie, z rejonu pilskiego

Zapraszamy na wyjątkowy koncert do Piły

zapraszamy_na_koncert

Pod patronatem Tętna Regionu

Uncover Soloists – orkiestra założona z inicjatywy Sebastiana Czai oraz prezydenta Miasta Piły Piotra Głowskiego. Zespół najlepszych solistów młodego pokolenia w Polsce. Członkowie zespołu to laureaci najbardziej prestiżowych międzynarodowych konkursów muzycznych. Każdy z nich mimo tak młodego wieku ma ugruntowaną pozycję na polskim rynku muzycznym.

Niewątpliwym atutem orkiestry jest fakt, że tak wyjątkowy profil zespołu daje występującym w niej artystom ogromny wachlarz doboru repertuaru, oraz niespotykaną dotąd propozycję dla publiczności. Widownia na na każdym koncercie ma wyjątkową okazję podziwiać najlepszych solistów, którzy występują z towarzyszeniem swoich partnerów z orkiestry i wzajemnie sobie towarzyszą.

Priorytetem Uncover Soloists jest, aby odbiorca identyfikował się z muzyką którą wykonują, dlatego też w pierwszym cyklu koncertów oferują publiczności utwory ukazujące wirtuozerię oraz walory artystyczne solistów orkiestry.

Idea przewodnia Uncover Soloists to współtworzenie muzyki inspirując pasją publiczność oraz siebie nawzajem. Muzycy w tym dynamicznym zespole dzielą się nowymi bodźcami i impulsami ustanawiając nową jakość wśród orkiestr kameralnych.

red