Zaproszenie na wspólne sprzątanie | Tętno Regionu. Wiadomości pilskie, z rejonu pilskiego

Recent Comments

  Zaproszenie na wspólne sprzątanie

  zaproszenie_na_sprzatanie

  Klub Dobrego Klimatu wraz ze spółką Altvater Piła zapraszają pilan na sprzątanie terenów nadrzecznych wzdłuż ulicy Dąbrowskiego, niedaleko powstającej skateplazy, w najbliższą sobotę 24 kwietnia o godz. 14.00.

  KDK zamierza raz w miesiącu sprzątać przyrodniczo cenny lub po prostu zaniedbany teren w Pile. Początek akcji już w najbliższą sobotę, kolejne będą prowadzone systematycznie aż do września.

  - W ubiegłym roku udało nam się przeprowadzić kilka takich akcji. Tylko z rezerwatu nietoperzy usunęliśmy ponad 10 ton odpadów, udowadniając, że razem można skuteczniej działać dla środowiska – informuje dyrektor generalny Altvater Piła Tomasz Bielański. - Tym razem, na rozpoczęcie cyklu wydarzeń, zapraszamy do wspólnego sprzątania terenów nadrzecznych wzdłuż ulicy Dąbrowskiego.

  - Niestety zaśmieconych miejsc w Pile nie brakuje i obawiam się, że przez cały sezon będziemy mieli pełne ręce roboty. Wszystkich, którzy troszczą się o przyrodę i chcą żyć w czystym otoczeniu, zapraszam do wspólnego sprzątania nie tylko podczas sobotniej akcji, ale i wszystkich następnych – zachęca Marta Miciak, reprezentująca pilską Fundację Współdzielnia.

  Firma Altvater podstawi kontener, zapewni worki na śmieci i rękawiczki. Weźmie również na siebie zagospodarowanie odpadów.

  Zbiórka na parkingu przy restauracji Molino 24 kwietnia o godz. 14.00.

  Serdecznie zapraszamy!

  Zuzanna Błaszczyk-Koniecko
  Specjalista ds. Komunikacji i Wizerunku Altvater Piła Sp. z o.o.