Znacie nowe piosenki Muzolaków? | Tętno Regionu. Wiadomości pilskie, z rejonu pilskiego

Znacie nowe piosenki Muzolaków?

Pod koniec 2017 ukazała się kolejna płyta dla dzieci, z piosenkami autorstwa Agnieszki Kopacz z Piły. Płyta nosi tytuł: „Muzolaki – z przyrodą za pan brat”. Piosenki śpiewane są przez dzieci z zespołu Muzolaki Muzykalne Dzieciaki z Piły oraz samą autorkę.

Płyta zawiera 10 zupełnie nowych autorskich piosenek o tematyce przyrodniczej oraz wersje instrumentalne wszystkich utworów. Na krążku znalazły się piosenki o wodzie, deszczowej pogodzie, bańkach mydlanych, pisklętach, krasnalach grających w lesie, a nawet przyrodnicza kołysanka.

Agnieszka Kopacz przy tworzeniu płyty współpracowała z Piotrem Belakiem, który jest producentem muzycznym płyty, współautorem niektórych utworów i autorem aranżacji muzycznych. Poza tym tak jak na poprzednim krążku swoich pomysłów aranżacyjnych udzielili Jacek Konieczny i Mirosław Bogoń. Jest to już druga płyta z piosenkami autorstwa i produkcji Agnieszki Kopacz. Poprzednia, tworzona przez ten sam zespół artystów, płyta o nazwie Muzolaki Muzykalne Dzieciaki zdobyła bardzo dobre recenzje dzieci i dorosłych. Wielu nauczycieli wykorzystuje płytkę do pracy z dziećmi w szkołach i przedszkolach.

Płyta CD pt. „Muzolaki z przyrodą za pan brat” to piękne teksty w profesjonalnych muzycznych aranżacjach, które zachwycą dzieci i dorosłych. Polecamy płytkę. Informacji o zespole, płytce szukajcie na facebooku, a płyty do nabycia pod adresem www.muzolaki.pl oraz www.okrzykradosci.pl . W Pile płyty do nabycia: Muzostacja, Księgarnia 14 Lutego, Atrium Kasztanowa i Galeria IBI

A.K

znacie_nowe_piosenki00

znacie_nowe_piosenki01