Znamy ceny biletów i karnetów na sezon 2019 | Tętno Regionu. Wiadomości pilskie, z rejonu pilskiego

Recent Comments

  Znamy ceny biletów i karnetów na sezon 2019

  Znamy_ceny_biletow

  Zarząd Klubu Żużlowego Polonia Piła podjął decyzję dotyczącą cen biletów i karnetów w sezonie 2019. Bilety będą tańsze niż w minionych rozgrywkach! Atrakcyjne są również ceny karnetów, które na początku grudnia będzie można kupić w promocyjnych cenach. Nowością są bilety i karnety szkolne, które przeznaczone są dla uczniów szkoły podstawowej.

  Za bilet normalny na mecze Polonii w sezonie 2019 trzeba będzie zapłacić 25zł. Bilet ulgowy, który przysługuje uczniom szkół średnich, studentom do 26 roku życia, kobietom, rencistom oraz emerytom powyżej 65 roku życia, to koszt 15zł. Nowością jest bilet dla młodzieży szkolnej od pierwszej do ostatniej klasy szkoły podstawowej, który kosztował będzie 7 zł. Dzieci w wieku przedszkolnym i młodsze na mecze wchodzą bezpłatnie.

  Tak jak w minionych sezonach kibice mają możliwość zakupu karnetów. Karnety normalny, ulgowy i szkolny obowiązują na wszystkie mecze sezonu zasadniczego i trzy wybrane imprezy PZM, wyłączając ewentualne imprezy finałowe. Karnet normalny będzie można nabyć w cenie 140zł, ulgowy to koszt 80zł, a szkolny 40zł. Karnet VIP, który kosztował będzie 400zł, będzie natomiast wejściówką na wszystkie imprezy sezonu 2019, włączając fazę play-off, ewentualne mecze barażowe, finałowe imprezy PZM i imprezy międzynarodowe. Karnet VIP umożliwia również wjazd samochodem na stadion i zajęcie miejsca w sektorze VIP. Przygotowano również karnet VIP Gold, który oprócz takich samych korzyści, jak w przypadku karnetu VIP, daje również możliwość korzystania z cateringu.

  W dniach od 1 do 6 grudnia klub przygotował wyjątkową promocję.

  Karnet normalny w tych dniach będzie można nabyć za 130zł, karnet ulgowy w cenie 70zł, a szkolny w cenie 35zł. Promocją objęte będą również karnety VIP, które kosztowały będą 350zł oraz VIP Gold – 600zł.

  Karnety w promocyjnych cenach będzie można kupić w nowo otwieranym sklepie mi-smart.shop w galerii TESCO przy ulicy Bydgoskiej. Otwarcie sklepu w sobotę – 1 grudnia o godzinie 10:00. Oprócz karnetów w sklepie będzie można również zaopatrzyć się w gadżety i odzież klubową.

  KARNETY

  - VIP GOLD 700 zł netto upoważnia do wjazdu na stadion samochodem, zajęcia miejsca w loży pod wieżyczką sędziowską z dostępem do cateringu oraz jest biletem wstępu na wszystkie imprezy sezonu 2019

  - VIP 400zł netto upoważnia do wjazdu na stadion samochodem, zajęcia miejsca w loży pod wieżyczką sędziowską oraz jest biletem wstępu na wszystkie imprezy sezonu 2019, poza imprezami międzynarodowymi

  - Normalny 140zł obowiązuje na mecze rundy zasadniczej PLŻ2, oraz trzy wybrane przez kupującego imprezy PZM z wyłączeniem finałów tych rozgrywek

  - Ulgowy 80zł obowiązuje na mecze rundy zasadniczej PLŻ2, oraz trzy wybrane przez kupującego imprezy PZM z wyłączeniem finałów tych rozgrywek
  (młodzież szkół średnich, studenci do 26 roku życia, kobiety, emeryci od 65 roku życia i renciści)

  - Szkolny 40zł obowiązuje na mecze rundy zasadniczej PLŻ2, oraz trzy wybrane przez kupującego imprezy PZM z wyłączeniem finałów tych rozgrywek (dzieci i młodzież szkół podstawowych)

  BILETY

  - Normalny 25zł

  - Ulgowy 15zł (młodzież szkół średnich, studenci do 26 roku życia, kobiety, emeryci od 65 roku życia i renciści)

  - Szkolny 7zł (dzieci i młodzież szkół podstawowych)

  Dzieci w wieku przedszkolnym i młodsze – wstęp wolny.

  Źródło: www.poloniapila.com