25 lipca na pilskim lotnisku pojawi się Kino Samolotowe. Trwają zapisy

25_lipca_na_pilskim

Aeroklub Ziemi Pilskiej, Urząd Miasta Piła, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Regionalne Centrum Kultury oraz Związek Polskich Spadochroniarzy oddział VIII Poznań mają zaszczyt zaprosić Państwa na jedyne w Polsce KINO SAMOLOTOWE 🙂 Do 20 lipca trwają zapisy na Kino Samolotowe Apron Alfa które odbędzie się 25 lipca 2020 roku na lotnisku w Pile. Zapisy dla pilotów, którzy przylecą własnymi statkami powietrznymi są darmowe.

Kino samolotowe jest ulepszoną wersją kina samochodowego. Idea polega na tym, że będziesz mógł obejrzeć swój ulubiony film z kabiny swojego samolotu.

Jaki jest plan?

do 18:00 – planowany przylot samolotów

od 18:00 do 21:30 kotwiczenie samolotów (tych które zostają na lotnisku na noc)

21:30 planowany początek seansu

23:00 początek wylotu samolotów i zakwaterowanie osób pozostających na noc

Dźwięk filmu będzie odtwarzany w radiu FM, aby w pełni korzystać z kina samolotowego, konieczne jest posiadanie własnego radioodbiornika (nie może to być radio lotnicze). Istnieje także możliwość nabycia u organizatora radioodbiornika za 50 zł)

Na miejscu podczas seansu czekać będą na Was Food Trucki z pysznym jedzeniem 🙂

Link do zapisów znajdziecie tutaj: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfOVQh2EMntbXV5P2xKgl-WpmI71_ArLfrNCVkAQdoyhiLBGQ/viewform?fbclid=IwAR1RJiw4yBUj5cMh3848rqbf8t-u3a03gAjh3sEqW7CjDUVz_-xce_Dp8X0

(SE)