34-latek odpowie za kradzież dwóch akumulatorów

34_latek_odpowie

Policjanci z Wydziału Kryminalnego z Komendy Powiatowej Policji w Pile zatrzymali 4 stycznia 34-letniego mieszkańca Piły. Mężczyzna jest podejrzany o kradzież dwóch akumulatorów o wartości 1100 zł., które ukradł z samochodu ciężarowego pod koniec grudnia ubiegłego roku. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara więzienia do 5 lat.

Jak ustalili zajmujący się sprawą pilscy kryminalni do zdarzenia doszło pod koniec grudnia ubiegłego roku przy ulicy Poznańskiej w Pile. W tym czasie nieznany sprawca wszedł na teren jednej z firm i ukradł z samochodu ciężarowego dwa akumulatory. Właściciel oszacował straty na kwotę 1100 złotych.

Natychmiast po otrzymaniu informacji o zdarzeniu policjanci rozpoczęli poszukiwania złodzieja. Jak się okazało, śledczy bardzo szybko wpadli na jego ślad. Po kilku dniach, jakie upłynęły od kradzieży, policjanci mieli już pewność, że przestępstwa dokonała konkretna osoba. Złodziej wpadł w ręce kryminalnych wczoraj na terenie Piły.

Jak oświadczył zatrzymany mężczyzna, ukradł akumulatory, ponieważ potrzebowali pieniędzy. Policjanci odzyskali w całości skradzione mienie. Zatrzymany to 34-letni mieszkaniec Piły. Teraz za popełnione przestępstwo grozi mu kara 5 lat więzienia.

mł. asp. Żaneta Kowalska
KPP Piła

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *