3moonboys w Rockopolis

3moonboys_w_rockpolis
20. lutego w klubie Rockopolis ( ul. Pocztowa 1 / wejście od ul. M. Konopnickiej) w Pile o 20:00 zagra bydgoska formacja 3moonboys. Zespół będzie promował wydaną jesienią ubiegłego roku płytę „Na tym zdjęciu wcale nie wyglądasz grubo”. Bilety w przedsprzedaży – w cenie 15 złotych – dostępne od 1. lutego w Rockopolis. Cena biletu w dniu koncertu: 20 złotych.

Grająca alternatywnego rocka grupa 3moonboys powstała w Bydgoszczy w 2004 roku. Od tego czasu zespół nagrał sześć albumów: „3moonboys”, „Only music can save us”, „This is not 3moonboys”, „16”, „Skakankan” i – wydaną jesienią 2014 roku płytę – „Na tym zdjęciu wcale nie wyglądasz grubo”.

3moonboys ma na swoim koncie ponad sto koncertów. Zespół znany jest m.in. słuchaczom radiowej Trójki; występował na wielu festiwalach, m.in: Open’er, OFF, Planet + Doc, Ha!wangarda i Tofifest. 20. lutego w Rockopolis w Pile grupa będzie promowała swój ostatni krążek „Na tym zdjęciu wcale nie wyglądasz grubo”. – Na tę płytę poświęciliśmy niemal dwa lata. To było właściwie szukanie nowego języka. Jest teraz bardziej rytmicznie niż melodycznie, jest teraz po polsku, a nie po angielsku. Bardziej piosenkowo i lekko. „Na tym zdjęciu wcale nie wyglądasz grubo” to moment, gdy zaciera się granica między awersem a rewersem, gdy Alicja nie jest po żadnej stronie lustra. I o tym momencie opowiada płyta – mówią muzycy. Zespół wystąpi w składzie: Wojtek Kotwicki (gitara, wokal), Marcin Karnowski (perkusja, teksty), Miłosz Runge (perkusja, instrumenty klawiszowe), Piotr Michalski (bas) i Radek Drwęcki (instrumenty klawiszowe).

LINKI:
Oficjalna strona 3moonboys – www.3moonboys.com
3moonboys na Facebooku: www.facebook.com/3moonboys
Rockopolis: www.facebook.com/RockopolisPL

Rockopolis to nowe miejsce na kulturalnej, rozrywkowej i kulinarnej mapie Piły. W samym centrum miasta, przy ul. Pocztowej 1 (wejście od ul. M. Konopnickiej), działa już klub, gwarantujący swoim Gościom nie tylko niepowtarzalną atmosferę, ale i dobrą zabawę oraz wyśmienitą kuchnię. Zapełniamy już kalendarz wydarzeń na najbliższe miesiące. Spodziewajcie się eventów, koncertów oraz spotkań z muzykami i artystami. W Rockopolis gościć będą zarówno lokalni, jak i podbijający sceny w całym kraju muzycy. Zachęcamy do śledzenia profilu Rockopolis na Facebooku: www.facebook.com/RockopolisPL

Info: Rockopolis

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *