4 października premierowe śniadanie Klubu Biznesu Polonii Piła

4_pazdziernika_premierowe

Klub Biznesu daje możliwość rozwijania firm i nawiązywania nowych kontaktów. Równocześnie zaś zapewnia sponsorów klubom sportowym. Właśnie teraz taki Klub Biznesu utworzony został przy KŻ Polonia Piła.

Każdy podmiot sportowy potrzebuje osób, które będą go sponsorowały. Jednakże pozyskanie darczyńców wcale nie jest zadaniem tak prostym, jak mogłoby się wydawać.Właśnie dlatego Zarząd Polonii postanowił stworzyć modny i sprawdzony ostatnio w klubach sportowych Klub Biznesu.

Kluby Biznesu działające już przy dziesięciu polskich klubach sportowych mają na celu zrzeszenie przedsiębiorców. Biznesmeni biorąc udział w organizowanych cyklicznie Śniadaniach Biznesowych spotykają się z przedstawicielami różnego rodzaju firm, dzięki czemu mogą nawiązać z nimi kontakty, przedstawiać im swoje usługi oraz zapoznać się z ofertami prezentowanymi przez inne firmy. W ostatnim czasie taki właśnie Klub Biznesu powstał przy klubie żużlowym Polonia Piła, zaś już w środę 4 października odbędzie się tam pierwsze, premierowe Śniadanie Biznesowe.

Celem Klubu Biznesu Polonii jest pozyskiwanie funduszy na funkcjonowanie klubu żużlowego, rozwój drużyny i jej udział w rozgrywkach ligowych oraz szkolenie zawodników.

Na spotkanie biznesowe mogą przyjść osoby, które prowadzą własne biznesy, lub reprezentują dane firmy. Przed wzięciem udziału w spotkaniu należy przygotować krótką ustną prezentację na temat firmy, w imieniu której się występuje oraz oferowanych przez nią usług. Warto również zastanowić się nad tym, jakich kontaktów poszukuje aktualnie reprezentowane przedsiębiorstwo, by móc łatwiej odnaleźć je wśród pozostałych firm obecnych na wydarzeniu.

Śniadanie rozpoczyna się od prezentacji przedstawiającej założenie Klubu Biznesu. Następnie każda z firm ma minutę za zaprezentowanie się i przedstawienie swoich usług. Po prezentacjach nadchodzi czas na rozmowy biznesowe, podczas których biznesmeni mają możliwość nawiązywania nowych kontaktów z interesującymi ich firmami.

Kluby biznesu działające na terenie całej Polski należą do Partnerskich Klubów Biznesu. Obecnie do projektu przyłączyło się już 2 tysiące firm z całego kraju. Dzięki temu przedsiębiorcy przyłączający się do organizacji mają możliwość nawiązywania kontaktów z firmami zarówno ze swojej okolicy, jak i z innych miast. Jednakże możliwość poszerzenia listy kontaktów nie jest jedynym plusem przynależności do Klubu Biznesu. Firmy należące do organizacji mają również ułatwione zadanie w zwiększaniu zasięgu swoich firm. Ponadto KB pomagają przedsiębiorcom w planowaniu oszczędności oraz wdrażaniu nowych technik sprzedaży oferowanych produktów i usług.

Klub Biznesu organizuje również dla swoich członków różnego rodzaju spotkania integracyjne, na których poza rozmowami z innymi przedsiębiorcami jest okazja do dobrej zabawy i przede wszystkim budowania relacji, które obok sprawnego zarządzania są kluczem w funkcjonowaniu firm. Klubowicze mają zatem możliwość między innymi wyjazdów na mecze swojej drużyny, mecze ligi mistrzów czy też Reprezentacji Polski, grę w golfa, pojedynki na torze gokartowym, strzelanie lub degustację alkoholi z całego świata.
Jak widać, zalet jest wiele i ze względu choćby na nie warto dokładniej przyjrzeć się tej organizacji. Korzyści płynące zarówno dla członków Klubu Biznesu, jak i dla drużyny wydają się być przekonujące. Nie ma się więc co dziwić, że twórcy KB zachęcają przedsiębiorców, do tego, by się do nich przyłączyli.

Osoby zainteresowane projektem Klubu Biznesu mogą znaleźć więcej informacji na naszej stronie internetowej www.poloniapila.com lub na fanpage na facebooku www.facebook.com/poloniabiznesklub. Jednocześnie zachęcamy do rejestrowania się na nasze pierwsze spotkanie – https://sniadaniepoloniabiznes.evenea.pl/ .

R.S.