Ach ten głos! Czyli Krystyna Prońko uwiodła pilską publiczność!

Małe tęsknoty, Jesteś lekiem na całe zło, Deszcz w Cisnej, Niech moje serce kołysze ciebie do snu, Papierowe ptaki, Firma ja i ty, czy Jutro zaczyna się tu sezon – m.in. te niewątpliwe szlagiery po mistrzowsku (co za wspaniały wokal!) zaprezentowała podczas sobotniego (7 marca 2015 r.) „Koncertu z Gwiazdą” Krystyna Prońko.

Licznie zgromadzona w sali widowiskowej pilskiego RCK publiczność, po każdym wykonaniu gromkimi oklaskami długo dziękowała Gwieździe Krystynie oraz wspomagającej wokalistkę Pilskiej Orkiestrze Rozrywkowej.

Po koncercie fani Krystyny Prońko ustawili się w dłuuugiej kolejce, aby nabyć płytę(y) z dedykacją artystki. Niebędący w temacie zadawali pytanie: „Za czym kolejka ta stoi???”

Już teraz zapraszamy do zaopatrzenia się w kolejne wydanie Tętna Regionu, które ukaże się już 1 kwietnia 2015 roku. Będzie to jubileuszowy 100. numer Waszej Gazety, a w nim życzenia wielkanocne, szereg niespodzianek i wywiad z Krystyną Prońko, opatrzony odręcznymi pozdrowieniami Gwiazdy.
Zachęcamy do lektury! Satysfakcja gwarantowana!

Marek Mostowski
Fot. Sebastian Daukszewicz

ach_ten_glos_czyli_pronko10

ach_ten_glos_czyli_pronko43 ach_ten_glos_czyli_pronko11 ach_ten_glos_czyli_pronko12 ach_ten_glos_czyli_pronko13 ach_ten_glos_czyli_pronko14 ach_ten_glos_czyli_pronko15 ach_ten_glos_czyli_pronko16 ach_ten_glos_czyli_pronko17 ach_ten_glos_czyli_pronko18 ach_ten_glos_czyli_pronko19 ach_ten_glos_czyli_pronko20 ach_ten_glos_czyli_pronko21 ach_ten_glos_czyli_pronko22 ach_ten_glos_czyli_pronko23 ach_ten_glos_czyli_pronko24 ach_ten_glos_czyli_pronko25 ach_ten_glos_czyli_pronko26 ach_ten_glos_czyli_pronko27 ach_ten_glos_czyli_pronko28 ach_ten_glos_czyli_pronko29 ach_ten_glos_czyli_pronko30 ach_ten_glos_czyli_pronko31 ach_ten_glos_czyli_pronko32 ach_ten_glos_czyli_pronko33 ach_ten_glos_czyli_pronko34 ach_ten_glos_czyli_pronko35 ach_ten_glos_czyli_pronko36 ach_ten_glos_czyli_pronko37 ach_ten_glos_czyli_pronko38 ach_ten_glos_czyli_pronko39 ach_ten_glos_czyli_pronko40 ach_ten_glos_czyli_pronko41 ach_ten_glos_czyli_pronko42

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *