„Akademia” Tanga przy pilskich fontannach

Tango, które tańczyli, ciekawie o nim mówili, a na dodatek zorganizowali konkurs dla publiczności, przyciągnęło na plac z fontannami licznych miłośników tego zmysłowego tańca. Tą magnetyczną parą byli Agnieszka i Adam Wiśniewscy z „Moje tango” w Gnieźnie.

Państwo Wiśniewscy nie tylko prezentowali ten uwodzicielski, rodem z Argentyny, taniec ale przede wszystkim w sposób niezwykle interesująco o nim opowiadali, rozbierając go na czynniki pierwsze. Nie obyło się bez konkursu, w którym wzięło udział kilkoro widzów. Była to odmiana znanego każdemu „głuchego telefonu”. Pan Adam zaprezentował pierwszemu z uczestników kilka kroków, które ten musiał zademonstrować następnemu, ten kolejnemu, aż do ostatniego konkursowicza (starszej pani). Zabawa była przednia i śmiechu co niemiara!

Kolejne spotkanie za dwa tygodnie. Już teraz zapraszamy!

Więcej foto: https://www.facebook.com/tetnoregionu/photos/?tab=album&album_id=1192870347420712

mm

akademia_tanga01

akademia_tanga02 akademia_tanga03 akademia_tanga04 akademia_tanga05 akademia_tanga06 akademia_tanga07 akademia_tanga08 akademia_tanga09 akademia_tanga10 akademia_tanga11 akademia_tanga12 akademia_tanga13 akademia_tanga14 akademia_tanga15 akademia_tanga16 akademia_tanga17 akademia_tanga18 akademia_tanga19 akademia_tanga20

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *