Aktywne pilskie Sporty Walki!

Rok 2019 dopiero się rozpoczyna a zawodnicy klubu Sporty Walki Piła mają za sobą już pierwsze występy i pierwsze odniesione sukcesy.

W Człopie odbył się Puchar Polski seniorów w boksie, w którym udział wziął aktualny Mistrz Polski, pilanin Mikołaj Tobera. Po dwóch wygranych walkach i awansie do finału pilski zawodnik z powodu kontuzji musiał zrezygnować z walki finałowej i ostatecznie został srebrnym medalistą w kategorii wagowej -69 kg! Obecnie Tobera przebywa już w Zakopanem na zgrupowaniu kadry narodowej seniorów, gdzie walczy o miejsce w reprezentacji Polski na zbliżające się Młodzieżowe Mistrzostwa Europy w boksie, które odbędą się w marcu w Rosji.

Młodsi koledzy Mikołaja mieli okazję sprawdzić aktualną formę podczas turnieju bokserskiego w Szczecinie. Najlepsze wrażenie pozostawiły po sobie kadetki Julianna Rutkowska i Olivia Stolarczyk. Pilskie Sporty Walki reprezentowali również Jakub Kosior, Kacper Krygier, Miłosz Bogucki, Wiktor Szczepaniak i Konrad Misterkiewicz. Przed młodymi pięściarzami już pod koniec lutego ważny sprawdzian w Złotowie, podczas Mistrzostw Wielkopolski kadetów i juniorów w boksie!

Nie próżnują również kick boxerzy pilskiego klubu. W Bydgoszczy odbyło się seminarium z jednym z najlepszych zawodników K1 w historii Gago Drago. Nie zabrakło tam oczywiście pilskich trenerów i zawodników, którzy w ten sposób podnoszą stale swoje umiejętności!

Sporty Walki Piła

aktywne_pilskie_sporty1_01

aktywne_pilskie_sporty1_10 aktywne_pilskie_sporty1_02 aktywne_pilskie_sporty1_03 aktywne_pilskie_sporty1_04 aktywne_pilskie_sporty1_05 aktywne_pilskie_sporty1_06 aktywne_pilskie_sporty1_07 aktywne_pilskie_sporty1_08 aktywne_pilskie_sporty1_09