Aleksander Boniecki z Piły Lunaparkowym szczęściarzem!

Nagrody w „Tętnie Regionu” to nie sen, to rzeczywistość!!!

W sobotnie samo południe, pierwszej soboty marca został nagrodzony kolejny młody mistrz intelektu, który nie dość, że bezproblemowo uporał się z szaradami zamieszczonymi w LUNAPARKU, to na dodatek miał szczęście w losowaniu. Mini gala odbyła się zwyczajowo w siedzibie firmy TOP FENCE Hurtownia Ogrodzeniowa, której właściciel jest fundatorem upominków.

Tym razem redakcyjna „sierotka” z pojemnika z kartami zawierającym prawidłowe rozwiązania, wydobyła kartkę młodego dżentelmena. Fart i głowa nie od parady w miesiącu lutym to niewątpliwa domena 8-letniego Aleksandra Bonieckiego z Piły. Młodziutkiemu Mistrzowi Intelektu, który był wyraźnie kontent z otrzymanej nagrody w postaci legendarnych klocków LEGO, podarunek wręczył pracownik firmy sponsorującej nasze lunaparkowe konkursy.

Przypominamy, że sponsorem lunaparkowych nagród jest właściciel firmy TOP FENCE Hurtownia Ogrodzeniowa, mieszczącej się w Pile przy ul. Długosza 11.

Serdecznie gratulując lutowemu zwycięzcy sukcesu, zarówno jego jak i pozostałych miłośników szarad zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach LUNAPARKU. Zaręczamy, że do któregoś z Was na pewno uśmiechnie się szczęście!

Serdecznie zapraszamy do licznego udziału!!!

Redakcja