Altvater Piła członkiem Grupy ENERIS Surowce

1

Nowe oznakowanie pojemników na odpady w ENERIS Surowce w Pile!

Już wkrótce każda posesja jedno- i wielorodzinna zostanie odwiedzona przez ekipę, która zmieni naklejki na pojemnikach na odpady komunalne obsługiwanych przez Altvater Piła Sp. z o.o. działającą pod marką ENERIS Surowce (d. Veolia Usługi dla Środowiska).

Czasochłonny proces

Zmiana będzie dotyczyć blisko 50 tysięcy pojemników na odpady zmieszane oraz segregowane na terenie Piły i innych obsługiwanych miejscowości. Proces ten jest związany ze zmianą współwłaściciela firmy zajmującej się dotychczas wywozem odpadów w Pile.

„To na pozór proste zadanie wymaga sporo pracy, zwłaszcza, że zależy nam na trwałości i estetyce. Nowe naklejki muszą przetrwać zróżnicowane czynniki atmosferyczne: mróz, upał czy deszcz. Stąd też bardzo prosimy o ułatwienie naszym ekipom dotarcia do pojemników będących w Państwa dyspozycji – sama zmiana naklejki na pojemniku zajmie maksymalnie kilka minut i nie wiąże się z żadnym dodatkowym obciążeniem dla mieszkańców. Chcę jednocześnie poinformować, że w żaden sposób nie zmieniają się harmonogramy czy też zasady związane z odbiorem odpadów. Co ważne, Altvater Piła wciąż pozostaje firmą pilską ze znaczącym udziałem Miasta Piły. Nowy współwłaściciel pozwoli nam zainwestować w nowoczesny i ekologiczny sprzęt dla Piły, a wiedza i doświadczenie pozwoli nam się dalej rozwijać.” – powiedział Dariusz Mikołajczyk, Prezes Zarządu Altvater Piła Sp. z o.o.

ENERIS: nowa i ogólnopolska marka w ochronie środowiska

Zmiana naklejek na pojemnikach wynika bezpośrednio z zaakceptowanego przez UOKIK zakupu dotychczasowego udziałowca spółki Altvater Piła przez ENERIS i stworzenia polskiej marki ENERIS Surowce. Na naklejce znajdzie się również adres strony grupa-eneris.pl.

„Zmiana marki, nowy adres strony www.grupa-eneris.pl, która nie tylko będzie informowała o datach odbioru surowców, ale też będzie oferowała usługi wynajmu kontenerów, czy mobilna wersji strony internetowej z łatwo dostępnymi harmonogramy na smartfonach, to początek budowania nowej, ogólnopolskiej marki w zakresie ochrony środowiska.  Mam nadzieję, że nasze otwarte podejście zostanie zauważone przez mieszkańców Piły i okolic” – powiedziała Magdalena Sułek-Domańska, Dyrektor ds. Komunikacji w ENERIS.

Grupa ENERIS to nowoczesny podmiot specjalizujący się w budowie oraz eksploatacji infrastruktury z zakresu gospodarki wodno-ściekowej, odpadowej oraz energetyki odnawialnej. Jej głównym celem jest osiągnięcie pozycji zaufanego partnera w efektywnym zarządzaniu zasobami i energią w gminach i przedsiębiorstwach. Zadanie to realizuje poprzez oferowanie sprawdzonych rozwiązań wynikających ze współpracy z renomowanymi firmami technologicznymi, ale także angażuje się i posiada potencjał do budowy innowacyjnych rozwiązań dedykowanych dla indywidualnych potrzeb partnerów.

Od 1 lutego 2015 roku w skład Grupy ENERIS weszła spółka ENERIS Surowce S.A., która jest kontynuatorem działalności jednej z największych w Polsce spółek działających w sektorze gospodarki odpadami. ENERIS Surowce S.A. ma ambicje łączyć tradycje oferowania najwyższej jakości usług dla środowiska z nowoczesnym technologicznie i ekonomicznie podejściem do odzyskiwania zasobów. Więcej na: www.grupa-eneris.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *