Amatorka cudzego mienia w rękach dzielnicowych

Amatorka_cudzego_mienia

Policjanci dzielnicowi podczas pełnienia służby ukarali 61-letnią mieszkankę Bydgoszczy mandatem karnym za kradzież odzieży z jednego ze sklepów znajdujących się w galerii handlowej na terenie Piły. Amatorka cudzego mienia początkowo ukradła koszulkę, lecz po chwili w kolejnym sklepie „zamieniła” ją na dwie drogie sukienki…

Policjanci dzielnicowi z pilskiej komendy pełniąc służbę na terenie miasta otrzymali informację, że na terenie jednej z galerii handlowej w Pile znajduje się kobieta, która okrada sklepy z odzieżą. Mundurowi natychmiast pojechali na miejsce, aby zweryfikować  uzyskaną informację.

Funkcjonariusze na miejscu, w jednym ze sklepów zastali ekspedientkę, która wskazała policjantom amatorkę cudzego mienia. Z jej relacji wynikało, że z butiku zniknęły dwie sukienki o wartości ponad 800 zł. Dodatkowo ekspedientka znalazła w sklepie koszulkę z metką, która nie należała do asortymentu tego sklepu.

Dzielnicowi w trakcie wykonywanych czynności, ustalili, że 61-letnia mieszkanka Bydgoszczy przyjechała do Piły, do rodziny. Jednak po drodze zatrzymała się w galerii.  W jednym ze sklepów ukradła koszulkę, a w drugim dwie sukienki i właśnie tam zostawiła chwilę wcześniej skradzioną koszulkę. Podczas przesłuchania amatorka cudzego mienia nie potrafiła wytłumaczyć, dlaczego skradzioną koszulkę „zamieniła” na sukienki. Policjanci ukarali kobietę mandatem karnym. Odzyskana odzież w nienaruszonym stanie trafiła z powrotem na sklepowe półki.

mł. asp. Żaneta Kowalska
KPP Piła
Fot. 24swarzedz.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *