Amelia Skiera ze Śmiłowa laureatką Lunaparku

wreczenie_nagrod

Nagrody w „Tętnie Regionu” to nie sen, to rzeczywistość!!!

Jak co miesiąc, w ostatnią sobotę września, miało miejsce wręczenie nagrody dla najbystrzejszego i obdarzonego łutem szczęścia miłośnika rebusów i zgadywanek, zamieszanych w rubryce LUNAPARK. Tym razem los uśmiechnął się do przedstawicielki płci pięknej. Uroczystość odbyła się w siedzibie firmy TOP FENCE Hurtownia Ogrodzeniowa, której właściciel jest fundatorem nagród.

Redakcyjna losowaczka z głębi pojemnika, z nadesłanymi do redakcji kartami, wydobyła pocztówkę z prawidłowymi rozwiązaniami, skreślonymi przez młodziutką, bystrą miłośniczkę szarad, którą okazała się… 6,5-letnia Amelia Skiera ze Śmiłowa. Rezolutnej panience, nagrodę niespodziankę wręczył pracownik firmy fundującej od wielu lat interesujące nagrody.

Przypomnijmy, iż fundatorem nagród Lunaparku jest właściciel firmy TOP FENCE Hurtownia Ogrodzeniowa, mieszczącej się w Pile przy ul. Długosza 11.

Gratulujemy wrześniowej laureatce, zapraszając zarówno Ją, jak i pozostałe dzieci lubiące brać się za bary z szaradami do rozwiązywania lunaparkowych rebusów i zgadywanek.

Serdecznie zapraszamy do licznego udziału!!!

Redakcja