ANS w Pile zaprasza na Akademickie Mistrzostw Polski w Judo

ans_w_pile

Akademickie Mistrzostwa Polski w Judo to prestiżowa impreza sportowa, w której uczestniczą najlepsi zawodnicy w kraju. W Mistrzostwach wezmą udział studenci uniwersytetów, politechnik, akademii i innych szkół wyższych. Wielu z nich to aktualni Mistrzowie Polski, Europy, uczestnicy Uniwersjad, Pucharów Świata i Europy. Gmina Piła dofinansowała organizację AMP kwotą 10 000 złotych.

W tym roku zawody trwać będą od 31 marca do 2 kwietnia 2023 r. i odbędą się, podobnie jak w latach ubiegłych, na hali sportowej Akademii Nauk Stosowanych im. Stanisława Staszica w Pile. Do udziału w turnieju 50 polskich uczelni zgłosiło 300 zawodniczek i zawodników.

Tradycyjnie zastosowane będą również wszelkie środki, gwarantujące bezpieczeństwo zawodnikom, trenerom i organizatorom. To jest dla nas najważniejsze. Dlatego też bardzo prosimy o zastosowanie się do rekomendacji i zaleceń w tym zakresie, które znajdują się na stronie organizatora.

Przypomnijmy, że w ramach projektu: „Organizacja znaczących dla miasta Piły przedsięwzięć sportowych lub zawodów o zasięgu co najmniej krajowym”, gmina Piła dofinansowała organizację AMP kwotą 10 000 złotych.

Źródło: ANS w Pile