Artystyczny weekend – obudź w sobie talent!

Artystyczny_weekend

Już 23 maja Stowarzyszenie Pilski Klub Amazonek zorganizuje spotkanie, w trakcie którego każdy mieszkaniec Piły będzie mógł sprawdzić się w trudnej sztuce jaką jest rękodzieło.

Misją Stowarzyszenia jest prowadzenie sekcji ochotniczek – wolontariuszek, organizacja zajęć rehabilitacyjnych dla kobiet po mastektomii, psychoterapia, edukacja kobiet i dziewcząt z klas ponadgimnazjalnych w zakresie zdrowia piersi – nauka samobadania. 23 maja w godzinach 11:00-14:00 w Pasażu Tesco przy ulicy Bydgoskiej 135 wszystkie zainteresowane osoby będą miały okazję spotkać się z przedstawicielkami organizacji. Podczas warsztatów klienci Pasażu Tesco będą mieli okazję wziąć udział w zajęciach artystycznych, podczas których będą mogli własnoręcznie stworzyć wyroby rękodzielnicze oraz poznają sztukę decoupage.

Akcja odbędzie się w ramach programu „Poznaj bliskiego sąsiada”, skierowanego do mieszkańców Piły i objętego patronatem Prezydenta Miasta – Piotra Głowskiego. W Pasażu Tesco przy ulicy Bydgoskiej 135 swoją działalność zaprezentować mogą wszystkie organizacje, stowarzyszenia, fundacje i jednostki działające na rzecz lokalnej społeczności. Osoby zainteresowane przyłączeniem się do akacji zachęcamy do kontaktu z lokalną koordynatorką programu, Monika Jóźwiak, pod adresem monikajozwiak@emotionsevents.pl

P.C.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *