Atrakcje od VIVO!: Piła Zlot Food Trucków i dmuchańce dla dzieci

VIVO zima

Już w najbliższy piątek, 18 czerwca, na parkingu VIVO! Piła startuje weekendowa uczta dla wszystkich miłośników mistrzowskich smaków. Na miejscu pojawi się kilkanaście food trucków, w których serwowane będą m.in.: amerykańskie burgery, wyśmienite pastrami czy orzeźwiająca lemoniada molekularna. To jednak nie wszystko! Z myślą o najmłodszych przygotowano także strefę zabaw z dmuchańcami.

Początek weekendu w Pile upłynie pod znakiem atrakcji od VIVO! i Zlotu Food Trucków. Parking główny obiektu wypełni ponad 10 furgonetek z jedzeniem z różnych zakątków świata. Zamówić będzie można frytki belgijskie, kurczaka w różnych wariacjach smakowych, włoskie makarony, słodkie mini pączki oraz wiele innych rewelacyjnych przysmaków. Na tydzień przed oficjalnym zakończeniem roku szkolnego pilskie VIVO! postanowiło zadbać również o rozrywkę dla najmłodszych. W dniach 18-20 czerwca na dzieci czekać będą dmuchane atrakcje: ścianka wspinaczkowa, traktor oraz dart. Strefa powstanie przy plaży VIVO!, zlokalizowanej od strony ul. 14 Lutego.

– Ogromnie cieszymy się mogąc znów zaprosić naszych gości do wspólnego spędzenia czasu. Mamy nadzieję, że miłośnicy dobrego jedzenia i aktywnego odpoczynku spędzą z nami wspaniały weekend – mówi Magdalena Drzewiecka, Center Manager VIVO! Piła. Wierzymy, że wydarzenie trafi w gusta wszystkich, którzy z niecierpliwością oczekiwali na powrót do normalności – dodaje.

Lista food trucków dostępnych na zlocie przed VIVO! Piła: Pan Burger – amerykańskie burgery, Pan Fryta – frytki belgijskie, Migrand Pastrami, Kubano zapiekanki, Mr Łasuch – kurczaczki, Włoskie Makarony, Food Patrol – szarpana wieprzowina, Zadymieni – BBQ, Sweet Donuts – mini pączki, Le mini – lemoniada molekularna oraz Kawa.

Zlot Food Trucków przed VIVO! Piła odbędzie się w piątek, 18 czerwca, i sobotę, 19 czerwca, w godz. 11:00-21:00 oraz w niedzielę, 20 czerwca, w godz. 11:00-20:00. Dmuchańce dla dzieci dostępne będą codziennie w godz. 13:00-18:00. Wstęp darmowy. W związku z wydarzeniem część parkingu, zlokalizowana najbliżej głównego wejścia, będzie wyłączona z użycia. Serdecznie zapraszamy!

VIVO! Piła