Atrium Kasztanowa bezpłatnie pakuje prezenty na Święta!

atrium_kasztanowa_bezplatnie

Planujesz zakup upominków, ale nie wiesz, jak je opakować lub udekorować? Atrium Kasztanowa służy pomocą! Już od 9 grudnia w świątecznym pakowaniu prezentów wyręczy klientów centrum handlowego profesjonalna obsługa. Specjalna strefa, w której kupujący mogą skorzystać z tej bezpłatnej usługi, działać będzie aż do 23 grudnia.

Zakup upominków dla bliskich nam osób bywa ogromnym wyzwaniem. Często też jednak trudność sprawia nam ich zapakowanie, zwłaszcza gdy nie wiemy, jak je udekorować, by zwracały uwagę swoim wyglądem jeszcze przed otwarciem. Ładne opakowanie podkreśli wyjątkowość upominków i sprawi, że staną się one niezapomniane dla osoby obdarowywanej. Z bezpłatnej usługi mogą skorzystać klienci, którzy dokonają zakupów na kwotę minimum 50 zł, po zarejestrowaniu paragonu. Strefa pakowania prezentów dostępna będzie dla klientów codziennie w dniach 9-23 grudnia.

– Zapraszamy do odwiedzenia naszego centrum przez wszystkich klientów, którzy nie mają jeszcze pomysłu na gwiazdkowe upominki. W Atrium Kasztanowa z pewnością uda im się znaleźć coś odpowiedniego dla swoich bliskich. Przy okazji zachęcamy do skorzystania z darmowej usługi pakowania prezentów, w czym wyręczą naszych gości profesjonaliści. Pakowanie prezentów wymaga czasu i zaangażowania, które można przeznaczyć na przygotowania świąteczne, chwilę relaksu lub spędzenie czasu z rodziną – mówi Gregory Pertus, dyrektor Atrium Kasztanowa.

Punkt pakowania prezentów ulokowany jest w głównym pasażu centrum handlowego na parterze. Czynny jest w dni powszednie i w sobotę w godzinach 13.00-21.00, natomiast
w niedziele (15 i 22 grudnia) – w godz. 12.00-20.00.

Szczegóły i regulamin akcji można znaleźć na stronie: https://atrium-kasztanowa.pl/