Atrium Kasztanowa najpiękniej oświetlona

Atrium_Kasztanowa_najpiekniej

Pilskie centrum handlowe Atrium Kasztanowa zostało wybrane w konkursie organizowanym przez grupę Energa i „Głos Wielkopolski” na najpiękniej oświetloną galerią w województwie wielkopolskim. Tym samym obiekt zakwalifikował się do etapu ogólnopolskiego.

Atrium Kasztanowa w regionalnym etapie konkursu „Świeć się, Galerio”, organizowanym przez grupę Energa i „Głos Wielkopolski” pod patronatem Polskiej Rady Centrum Handlowych, zdobyła 880 głosów, wyprzedzając m.in. galerię VIVO! w Pile, Poznań City Center czy Stary Browar. Tym samym zwyciężyła etap regionalny i w kolejnej fazie konkursu – ogólnopolskiej – będzie reprezentantem województwa wielkopolskiego.

– Dziękujemy naszym klientom i gościom, którzy całym sercem zaangażowali się w ten konkurs i oddali na nas tak wiele głosów. Mamy nadzieję, że w etapie ogólnopolskim również będziemy mogli liczyć na ich równie silne lub jeszcze większe wsparcie.  Co roku staramy się, by nasza świąteczna iluminacja była wyjątkowa i cieszyła oko mieszkańców w okresie Bożego Narodzenia i cieszymy się, że tegoroczna szczególnie przypadła im do gustu – mówi Mariola Chmielewska, dyrektor Atrium Kasztanowa.

15 stycznia rusza kolejny etap głosowania, gdzie wybrane drogą regionalnego głosowania galerie będą walczyły o tytuł najładniej oświetlonego centrum handlowego w Polsce. Nagrodą jest event w postaci przyjazdu mobilnego centrum nauki Energa do zwycięskiego obiektu. Do 25 stycznia głosować można poprzez stronę internetową: http://swiecsie.pl/swiec-sie-galerio/

Dodatkowe informacje można znaleźć również na stronie internetowej Atrium Kasztanowa: www.atrium-kasztanowa.pl .

Ada Wysocka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *