Atrium Kasztanowa rozdaje prezenty za… prezenty!

atrium_kasztanowa

Poczuj magię Świąt i odwiedź Atrium Kasztanowa! W grudniu centrum handlowe nie tylko zadbało o wspaniałą, magiczną atmosferę, ale również przygotowało prezenty pod choinkę. Za przedświąteczne zakupy zrobione w sklepach w Atrium Kasztanowa, klienci mogą otrzymać atrakcyjne nagrody w postaci sprzętu elektronicznego. Do wygrania są m.in. drony, słuchawki, kamery, aparaty i kuchenne roboty, oraz nagroda główna – nowoczesny telewizor. Prezenty zwycięzcom pod same drzwi dostarczy Święty Mikołaj z Elfem.

Z okazji nadchodzących świąt Atrium Kasztanowa zaplanowało akcję, w której do zdobycia jest mnóstwo wspaniałych nagród.

Każdy klient, który w dniach 14-21 grudnia br. dokona zakupów na kwotę min. 50 złotych i  zarejestruje paragon na stanowisku konkursowym w godzinach 10.00-21.00 ma szansę zdobyć jedno z urządzeń elektronicznych w postaci drona, słuchawek, kamery, aparatu czy robota kuchennego. Dziennie do rozdania są aż trzy nagrody. Ponadto, na uczestnika, który zbierze największą ilość punktów czeka wspaniała nagroda główna– nowoczesny telewizor60’. Ale to nie koniec atrakcji! Nagrody zostaną dostarczone do domów adresatów przez samego Świętego Mikołaja wraz z pomocnikiem, Elfem. Zwycięzcy mogą spodziewać się jego wizyty tuż przed samymi Świętami – 22 i 23 grudnia.

– Chcemy umilić naszym klientom magiczny, grudniowy czas, choć w tym roku jest nieco inny. Mamy nadzieję, że świąteczne ozdoby i dekoracje wprawią naszych gości w wyjątkowy nastrój. Dodatkowo przygotowaliśmy jeszcze jedną niespodziankę dla planujących zakup upominków dla rodziny i przyjaciół. W naszym centrum handlowym będzie można zdobyć prezenty za… prezenty, obdarowując następnie nimi bliskie osoby lub sprawiając przyjemność samemu sobie. Serdecznie zapraszamy do udziału w akcji –  mówi Gregory Pertus, dyrektor Atrium Kasztanowa.

Więcej szczegółów na temat aktualności i oferty Atrium Kasztanowa można znaleźć na stronie: www.atrium-kasztanowa.pl i na profilu Facebook: www.facebook.com/AtriumKasztanowa.

M.G.