Atrium Kasztanowa rozdaje zaproszenia do kina

SONY DSC

Zbieraj paragony i oglądaj na dużym ekranie najnowsze kinowe hity! Atrium Kasztanowa zaprasza swoich klientów do wzięcia udziału w najnowszej akcji. Wszyscy klienci, którzy zrobią zakupy na łączną kwotę co najmniej 100 złotych, otrzymają vouchery na bilety do kina Helios.

Od 13 lipca br. Atrium Kasztanowa rozpoczyna jedyną w swoim rodzaju akcję, która z pewnością ucieszy wszystkich kinomanów. Klienci, którzy zrobią zakupy w sklepach znajdujących się w centrum handlowym na łączną kwotę co najmniej 100 złotych, otrzymają w prezencie zaproszenia na seanse do kina Helios.

Aby otrzymać wyjątkowy voucher, wystarczy zachować od jednego do trzech paragonów i okazać je w specjalnie przygotowanej strefie w Atrium Kasztanowa w godzinach od 15:00 do 20:00. 150 pierwszych klientów, którzy spełnią warunki nowej akcji otrzymają podwójne zaproszenie na dowolny seans w kinie Helios.

Kinowa akcja będzie miała cykliczny charakter i będzie odbywać się regularnie w każdy 13-ty dzień miesiąca aż do grudnia bieżącego roku. Już teraz warto więc zaplanować sobie, które filmowe hity warto zobaczyć w ramach relaksu po zakupach.

Marta Adamczyk

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *