Atrium Kasztanowa w Pile gra z WOŚP!

atrium_gra

Atrium Kasztanowa wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy! Wszyscy mieszkańcy Piły już dziś mogą włączyć się w akcję charytatywną bez wychodzenia z domu, dzięki eSkarbonce – wystarczy wpłacić dowolną kwotę do wirtualnej puszki utworzonej przez pilskie centrum handlowe.

W ramach wspierania 29. Finału WOŚP, Atrium Kasztanowa uruchomiło eSkarbonkę, do której można wpłacać pieniądze za pomocą systemu płatności internetowych. Wirtualna puszka znajduje się pod linkiem: https://eskarbonka.wosp.org.pl/v7wvxj i każdy może przekazać swój datek.

– W poprzednich latach wolontariusze WOŚP brali udział w publicznej zbiórce na terenie Atrium Kasztanowa, kwestując do tradycyjnych puszek, niejednokrotnie zbierając imponujące kwoty – mówi Gregory Pertus, dyrektor Atrium Kasztanowa. – W tym roku, ze względu na pandemię koronawirusa, wiele osób pozostanie w domach, uczestnicząc w publicznej zbiórce za pośrednictwem internetu. Dlatego też, postanowiliśmy włączyć się w tegoroczną akcję uruchamiając wirtualną puszkę WOŚP – eSkarbonkę. Dzięki niej, każdy, kto zechce wesprzeć szczytny cel 29. Finału, może to zrobić bez wychodzenia z domu, wpłacając dowolną sumę do naszej eSkarbonki – mówi Gregory Pertus.

Z uwagi na pandemię koronawirusa eSkarbonka jest wygodnym narzędziem, umożliwiającym kwestowanie na rzecz Fundacji WOŚP w internecie. Korzystanie z dedykowanej zbiórce WOŚP stronie internetowej jest szybkie, proste i bezpieczne. Każda osoba, która zamierza skorzystać z tej formy wpłaty, może sprawdzić wiarygodność linku do eSkarbonki na specjalnej stronie www.wosp.org.pl/wspieraj/sprawdz-eskarbonke.

Całkowity dochód ze zbiórki w ramach 29. Finału WOŚP przeznaczony jest na zakup specjalistycznego sprzętu dla oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. 29. Finał WOŚP zagra już 31 stycznia 2021, natomiast wpłat na eSkarbonki można dokonywać do poniedziałku 1 lutego br.

W zbiórkę pieniędzy przez eSkarbonki na rzecz WOŚP zaangażowały się centra handlowe Atrium w wielu miastach: Atrium Copernicus, King Cross Praga, Atrium Molo, Atrium Mosty, Atrium Plejada, Focus Bydgoszcz i Galeria Dominikańska.

Więcej szczegółów na temat wydarzenia oraz oferty Atrium Kasztanowa można znaleźć na stronie: www.atrium-kasztanowa.pl i na profilu Facebook: www.facebook.com/AtriumKasztanowa.

Atrium Kasztanowa