Atrium Kasztanowa z kolejnym biurem podróży

Pod koniec kwietnia do Atrium Kasztanowa wprowadzi się nowy najemca – TUI. To drugie biuro podróży po Itace, otwarte w pilskiej galerii w tak krótkim odstępie czasu, i trzecie, które zaoferuje klientom galerii wymarzone wczasy i wycieczki. Otwarcie TUI zaplanowano na 24 kwietnia.

 

W kameralnie urządzonym lokalu o powierzchni 34 mkw., klienci będą mogli zapoznać się szeroką ofertą podróży i wyjazdów do różnych zakątków świata, wśród których nie zabraknie atrakcyjnych wycieczek last minute, pobytów w wygodnych hotelach czy niezapomnianych wczasów za granicą. Pilanie odwiedzający placówkę TUI mogą też liczyć na wiele ciekawych inspiracji na nadchodzącą majówkę czy krótki wyjazd ze zwiedzaniem. Doradcy pomogą im odkryć najpiękniejsze miejsca na wakacje, wycieczki czy wczasy i w każdym detalu zorganizować wypoczynek. Lokal znajduje się na parterze, tuż obok salonu z modą męską Bytom.

 

– TUI doskonale wpisuje się w sektor usługowy naszej galerii. To trzecie, po Coral Travel i Itace, biuro podróży w Atrium Kasztanowa, dzięki czemu klienci mają możliwość wyboru najatrakcyjniejszej i najbardziej dopasowanej do ich oczekiwań oferty. Jesteśmy przekonani, że zarówno nasi goście, jak i pozostali mieszkańcy Piły, chętnie skorzystają z propozycji biur podróży, planując tegoroczne wakacje czy przyszłoroczne eskapady – mówi Marta Borsukiewicz, dyrektor Atrium Kasztanowa.

 

Według raportów Instytutu Badań Rynku Turystycznego TravelDATA, TUI niezmiennie od kilku lat (2019-2024) zajmuje w Polsce pierwsze miejsce wśród touroperatorów, biorąc pod uwagę liczbę ofert z najniższymi cenami do popularnych kierunków wakacyjnych z przelotem czarterowym.

 

TUI Poland Sp. z o.o. jest częścią niemieckiego koncernu TUI Group. Międzynarodowy koncern turystyczny TUI jest liderem na europejskim rynku turystycznym. Od ponad 40 lat zajmuje się organizacją wyjątkowych wakacji, systematycznie zyskując zaufanie milionów klientów na całym świecie. TUI posiada własne sieci hoteli, linie lotnicze oraz agencje turystyczne, które w profesjonalny sposób dbają o klienta w miejscu jego wypoczynku.

 

Więcej informacji na stronie: www.atrium-kasztanowa.pl i na profilu www.facebook.com/AtriumKasztanowa .

 

Atrium Kasztanowa