Bajkowe ferie z postaciami z NICKELODEON w VIVO! Piła | Tętno Regionu. Wiadomości pilskie, z rejonu pilskiego

Recent Comments

  Bajkowe ferie z postaciami z NICKELODEON w VIVO! Piła

  Przed uczniami najbardziej wyczekiwany zimowy okres, czyli ferie. W naszym centrum handlowym przygotowaliśmy dla nich szereg ciekawych atrakcji i dobrej zabawy, przy których nie grozi nuda.

  Przez dwa najbliższe weekendy, 1-2 lutego i 7-8 lutego w godz. 12:00 – 18:00, w VIVO! najmłodsi przeniosą się w bajkową rzeczywistość za sprawą postaci znanych z programów Nickelodeon. W pierwszy weekend ferii, 1 lutego, maluchy zobaczą, jak wygląda magiczny świat Shimmer i Shine. W strefie zabaw będą mogły poskakać na ogromnym dmuchańcu, zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie w Pałacu Dżinów oraz przy pomocy animatorów stworzyć magiczną bransoletkę. Kolejny dzień to nie lada niespodzianka dla fanów Blaze’a, którzy będą mogli sprawdzić swoje umiejętności w kierowaniu mega autami oraz ponownie poskakać na kolorowym dmuchańcu.

  Drugi weekend ferii to gratka dla wielbicieli Wojowniczych Żółwi Ninja i SpongeBoba. W piątek, 7 lutego, razem z Żółwiami Ninja będzie można zagrać w strefie X-boxa i uratować Nowy Jork z ciemności. W sobotę, 8 lutego, dzieci poznają podwodny świat sympatycznego SpongeBoba, z którym będą łapać meduzy. Ponadto na warsztatach maluchy stworzą własnego SpongeBoba, a podczas odpoczynku będą zajadać się pyszną watą cukrową. Dodatkowo na stanowisku fotograficznym ulubieńcy z bajek będą pozować do pamiątkowych zdjęć. Wydarzenie jest bezpłatne.

  Serdecznie zapraszamy!

  VIVO! Piła

  1bajkowe

  bajkowe_ferie1_03 bajkowe_ferie1_02