Balkonowe inspiracje w Atrium Kasztanowa

balkonowe_inspiracje

Każdy balkon można zamienić w przytulne i ładne miejsce! Wystarczą do tego efektowne dodatki. Za inspirację do stworzenia pięknego balkonu i miejsca relaksu posłużą mieszkańcom Piły wspaniałe dekoracje ogrodowe i rośliny, które można wygrać podczas akcji rozpoczynającej się w Atrium Kasztanowa. Klienci, którzy w dniach 22-28 czerwca zrobią zakupy, mogą otrzymać nagrody pomocne w stworzeniu wymarzonej przestrzeni do odpoczynku.

Czerwiec to odpowiedni czas na zaplanowanie aranżacji balkonu i tarasu. Z tej okazji centrum handlowe zaplanowało akcję pod hasłem „Balkonowe inspiracje”, podczas której do wygrania są wspaniałe nagrody.

Każda osoba, która w dniach 22-28 czerwca zrobi zakupy w Atrium Kasztanowa na kwotę minimum 100 zł, otrzyma kolorowe świecące kule dekoracyjne, które przyozdobią balkon bądź taras. Natomiast kupujący, którzy dokonają zakupów na kwotę powyżej 200 zł, odbiorą upominki w postaci świeczek zapachowych lub ozdobnych ramek do zdjęć. Aby wziąć udział w akcji i wygrać jedną z atrakcyjnych nagród, należy zgłosić się z paragonem zakupowym do punktu obsługi klienta w godz. 13.00-19.00. Dodatkową nagrodą dla osób zapisujących się do newslettera podczas trwania konkursu, będą do wyboru zioła lub kwiaty w doniczce.

– Wiele osób podczas tegorocznych wakacji pozostanie w domu, korzystając w wolnym czasie z balkonu, ogródka bądź tarasu. Naszą akcją chcemy zainspirować klientów do urządzenia w przydomowej przestrzeni ładnego i funkcjonalnego miejsca bądź przytulnej strefy relaksu. Posłużą im do tego nagrody, które mogą zdobyć za zrealizowane zakupy, a przy okazji sprawią im one wiele radości. Jednocześnie pragnę zapewnić, że w trosce o dobro naszych klientów, dokładamy wszelkich starań, aby przebywając na terenie Atrium Kasztanowa czuli się oni przez cały czas bezpiecznie i komfortowo – mówi Gregory Pertus, dyrektor Atrium Kasztanowa.

Aby zwiększyć komfort i bezpieczeństwo uczestników akcji, do ich dyspozycji będą 2 punkty obsługi klienta zlokalizowane w pasażu centrum handlowego przy wejściach – bocznym oraz głównym.

Więcej informacji na temat oferty Atrium Kasztanowa i planowanych akcji można znaleźć na stronie: https://atrium-kasztanowa.pl/ i na profilu FB: https://www.facebook.com/AtriumKasztanowa.

Atrium Kasztanowa