BANDA PUCHATKA w Klubie BARKA. Mamy wejściówki

Pod medialnym patronatem Tętna Regionu

W sobotę, 22 kwietnia 2017, o godz. 19.00 w Klubie Muzycznym BARKA, Piła ul. Wodna (rzeka Gwda) rozpocznie się koncert zespołu Banda Puchatka, na który serdecznie zapraszamy. Dla naszych czytelników tradycyjnie mamy do rozdania dwie pojedyncze wejściówki na koncert.  Aby mieć szansę wygrania, wystarczy wysłać swoje imię i nazwi-sko na adres sebapila@interia.pl. W tytule: Banda Puchatka. Wśród osób, które wyślą maila do 21 kwietnia do godziny 15.00 rozlosujemy wejściówki.

Wstęp: 10 zł przedsprzedaż / 15 zł w dniu koncertu.

Informacje o przedsprzedaży: Polsky Group Promotion w miejscu:

Klub Muzyczny BARKA Piła ul. Wodna (rzeka Gwda).

Przedsprzedaż online: drogą mailową pisząc na adres: barka.pila@wp.pl .

BANDA PUCHATKA

Historia zespołu rozpoczyna się w 2002 r. To wtedy z inicjatywy gitarzysty Adama Herbow-skiego powstał zespół BANDA PUCHATKA. Pierwszy oficjalny koncert zespołu odbył się podczas Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 2003 w Świdwinie. W 2003 roku podczas Darłowskiego Przeglądu Kapel Rockowych ” Rock nad Wieprzą” zespół zajmuje I Miejsce.

W roku 2004 BANDA PUCHATKA wygrywa Wojewódzki Finał Przeglądu Kapel Rocko-wych w Gryfinie i kwalifikuje się do półfinału ogólnopolskiego przeglądu w Malborku, gdzie zyskuje sobie uznanie i sympatię słuchaczy. Podczas Finału WOŚP 2004 zespół obchodzi swoje pierwsze urodziny koncertując w Darłowie i rodzinnym Kołobrzegu.

W listopadzie 2004 zespół rejestruje dwa utwory “Gdybym” oraz “Moja paranoja” na potrze-by programu “FONOGRAF” realizowanego przez Szczeciński Ośrodek TV, gdzie mają swoją premierę.

W styczniu 2005 zespół obchodzi kolejne urodziny dając koncert podczas Finału WOŚP na szczecińskich Wałach Chrobrego. W tym samym roku zespół rejestruje materiał i wydaje go w formie płyty DEMO.

W roku 2007 kształtuje się ostateczny skład zespołu, zespól daje masę koncertów. W tym też roku zespół otrzymuje wyróżnienie na festiwalu “Rockowe Ogródki 2007″ w Płocku oraz bierze udział w realizacji programu MTV ROCKUJE w stacji MTV Polska jako jeden z 12 zespołów rockowych z całej Polski. W roku 2008 niestety muzycy rozstali się ze sobą i BANDA PUCHATKA zawiesiła muzyczne poczynania.

W 2016 roku Adam “Herbata” Herbowski reaktywował Bandę w nowym składzie.

Zespół BANDA zagrał wiele koncertów z takimi gwiazdami polskiej sceny muzycznej jak: DŻEM, ODDZIAŁ ZAMKNIĘTY, LADY PANK, PERFECT, ŁZY, VARIUS MANX, KOBRANOCKA, KULT, DODA, KOMBII, MECH, Patrycja Markowska, Natalia Kukulska, Norbi, DE MONO, MAANAM, Stan Borys, Stachursky, ICH TROJE, Kate RYAN i wielu innych.

Każdy z nas wychował się na odmiennych, ulubionych zespołach, ale łączy nas wspólna miłość do muzyki i grania. W swojej muzyce staramy się zawrzeć wszystko to, co nas kręci i to, co się nam podoba. Nie boimy się takich wyzwań i z ochotą stawiamy im czoła. A z jakim skutkiem? Sami to sprawdźcie i oceńcie. Do zobaczenia na koncertach

(SE)

banda_puchatka00

banda_puchatka03 banda_puchatka01 banda_puchatka02