Bartek Borysowski z Piły zwycięzcą lunaparkowych zmagań

wreczenie_nagrod_wrzesien_2022

Nagrody w „Tętnie Regionu” to nie sen, to rzeczywistość!!!

Tradycyjnie w ostatnią sobotę miesiąca, która była również ostatnią sobotą wakacji, w siedzibie firmy TOP FENCE Hurtownia Ogrodzeniowa sponsorującej nagrody dla zwycięzców odbyła się mini feta wręczenia suweniru jednemu z młodych szaradzistów, którzy z uporem rozwiązują łamigłówki zamieszczane w gazetowej rubryce LUNAPARK.

Nasza bezstronna losowaczka wydobyła z czeluści pojemnika z kartami, wypełnionymi prawidłowymi rozwiązaniami, pocztówkę zapisaną chłopięcą ręką. Prezent za niezwykły umysł i zacięcie szaradziarskie w imieniu fundatorów nagrody 10-letniemu Bartkowi Borysowskiemu z Piły wręczył pracownik firmy fundatora. Suwenir, którym okazały się legendarne klocki LEGO, przypadł do gustu szanownemu laureatowi, z czego nie krył swej radości.

Fundatorem nagród Lunaparku jest od wieeelu lat właściciel firmy TOP FENCE Hurtownia Ogrodzeniowa, mieszczącej się w Pile przy ul. Długosza 11.

Gratulujemy zwycięzcy, zapraszając Jego oraz pozostałym młodych krzyżówkowiczów do rozwiązywania rebusów, szarad czy krzyżówek, czekających na Was na stronie LUNAPARK-u.

Serdecznie zapraszamy do licznego udziału!!!

Redakcja