Beata Dudzińska, II zastępca Prezydenta Miasta Piły Osobowością Outsourcingu roku 2014

„W trzecim roku wydawniczym magazynu Outsourcing&More zdecydowaliśmy się pokazać osoby, dzięki którym outsourcing i nowoczesne usługi dla biznesu są lepiej rozumiane przez świat biznesu, nauki i mediów. Podjęliśmy działania mające na celu zebranie nazwisk 99 osób, które reprezentują kluczowe organizacje zajmujące się outsourcingiem lub mają znaczący wpływ na rozwój tej branży w Polsce.”

Redaktorzy magazynu przeanalizowali cały rok 2014 pod kątem poszczególnych osób i reprezentowanych przez te osoby przedsiębiorstw. Nagrodzono sektor publiczny, organizacje branżowe, consultingowe, media, real estate, HR, firmy. Pośród 99 osób wyróżnionych tylko 11 z nich to przedstawiciele sektora publicznego, wśród nich znalazła się zastępca prezydenta Beata Dudzińska. „Załączona lista nie jest rankingiem, lecz prezentuje sylwetki osób, które w roku 2014 wybitnie wpłynęły na rozwój outsourcingu w Polsce.”

Zachęcamy do lektury magazynu Outsourcing&More w wersji papierowej jak również elektronicznej www.outsourcingandmore.pl/pl/ .

Źródło: Urząd Miasta Piły

beata_dudzinska10

beata_dudzinska18 beata_dudzinska11 beata_dudzinska12 beata_dudzinska13 beata_dudzinska14 beata_dudzinska15 beata_dudzinska16 beata_dudzinska17

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *