BEZPIECZNY MIKOŁAJ

W tym roku w naszej Szkole zamiast słodyczy od Mikołaja uczniowie otrzymali odblaski. 6 grudnia to finał akcji przygotowanej przez Radę Rodziców, Dyrekcję Szkoły oraz Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Pile pod nazwą „Jedenastka w odblaskach”.

Główne założenia projektu dotyczyły zwiększenia wiedzy uczniów w zakresie bezpieczeństwa na drodze, w szczególności noszenia odblasków oraz wyposażenie uczniów, nauczycieli i pracowników w breloki odblaskowe z logo Szkoły.

O godzinie 11:00 zostały wykonane profesjonalne zdjęcia grupowe w odblaskach. Dzieciom towarzyszyli policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego wraz z Panem Ireneuszem Michniakiem z WORD, za co serdecznie dziękujemy.

Projekt „Jedenastka w odblaskach” nie mógłby zostać zrealizowany bez wsparcia licznych sponsorów: Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Pile, Szkoła Nauki Jazdy mgr Krzysztof Strzelczyk, Stowarzyszenie Instruktorów i Ośrodków Szkolenia Kierowców w Pile, InterRisk Towarzystwo Ubezpieczeń SA Vienna Insurance Group, Foto Expert Studio Fotograficzne Robert Judycki, STUDIO FILMOWE MARCIN FORMELLA, P.H.U STANIEK oraz Studio K2. Serdecznie wszystkim dziękujemy.

Tekst: Joanna Zwarycz-Piątek
wiceprzewodnicząca Rady Rodziców SP nr 11 w Pile
Foto: Robert Judycki, Marcin Formella, foto własne

bezpieczny_mikolaj1_01

bezpieczny_mikolaj1_06 bezpieczny_mikolaj1_02 bezpieczny_mikolaj1_03 bezpieczny_mikolaj1_04 bezpieczny_mikolaj1_05