Bezpłatne szkolenie dla lekarzy i pielęgniarek

1 Czołówkowe_Bezplatne_szkolenie

Powiat Pilski zaprasza lekarzy podstawowej opieki zdrowotnej i pielęgniarki środowiskowo-rodzinne z terenu powiatu na szkolenie nt. profilaktyki nowotworów. Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

Szkolenie poświęcone będzie w całości profilaktyce nowotworów. O zagadnieniach tych mówić będzie doktor nauk medycznych Beata Adamczyk, specjalista chirurgii ogólnej i chirurgii onkologicznej, starszy asystent I Oddziału Chirurgii Onkologicznej i Ogólnej Wielkopolskiego Centrum Onkologii w Poznaniu.

Aby ułatwić lekarzom i pielęgniarkom udział w szkoleniu, organizowane jest ono w dwóch terminach: 24 lutego br. (środa) godz. 18.00 oraz 25 lutego br. (czwartek) godz. 11.00. Zgłoszenia przyjmowane są pod numerem telefonu 67 210 93 15, ilość miejsc ograniczona. Szkolenie odbędzie się w Centrum Konferencji i Rekreacji GEOVITA Piła – Płotki, organizator zapewnia catering.

Szkolenie organizowane jest w ramach realizowanego przez Powiat Pilski projektu pt. „Poprawa zdrowia publicznego i ograniczenie społecznych nierówności w zdrowiu na obszarze powiatu pilskiego – profilaktyka chorób nowotworowych”, który finansowany jest ze środków Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2009-2014 i budżetu państwa.

Agnieszka Matusiak

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *