Biegniemy dla Adasia w Pile!

Biegniemy_dla_Adasia

7 marca 2015 roku zapraszamy biegaczy – i tych początkujących i tych doświadczonych wraz z rodzinami – na Bieg Charytatywny „Biegniemy dla Adasia”.

Zapraszamy miłośników Nordic Walking i tych, którzy chcą miło spędzić z nami czas. Spotykamy się o 11.00 (biuro zawodów czynne od 10.30) i do 12.00 kręcimy kilometry na stadionie przy pilskim Aquaparku ul. Grottgera 4.

O 12.10 wystartuje bieg główny na dystansie 2,2 km z Aquaparku do SP nr 12 na ulicy Lelewela 140. Tam na biegaczy czekać będą dyplomy, ciepłe napoje oraz słodki poczęstunek i inne atrakcje, m.in. koncert, aukcje, pokazy policji, pogotowia, straży pożarnej.

Wpisowym będzie dobrowolny datek do puszki na rzecz Adasia Undro. O Adasiu możecie przeczytać tutaj: http://adam-undro.blogspot.co.uk/

W tym dniu nie liczy się rywalizacja. Liczy się wspólny bieg po zdrowie dla Adasia. Celem jest wykręcenie tego dnia dystansu 1389 km czyli odległości między Piłą a Londynem gdzie aktualnie przebywa Adaś. Wspierać nas będą również virtualni biegacze z Virtual Runner Club. Dołącz do nas. Więcej szczegółów wkrótce na www.bieganie.pila.pl.

(SE)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *