Biuro Obsługi Klienta Altvater Piła dostępne tylko przez telefon i e-mail

biuro_obslugi_seniora

Od poniedziałku 16 marca Biuro Obsługi Klienta Altvater Piła jest nieczynne dla interesantów do odwołania. Wszyscy klienci, mieszkańcy i kontrahenci będą obsługiwani wyłącznie drogą telefoniczną i e-mailową. Ma to związek z koniecznością zapewnienia bezpieczeństwa pracownikom biura, a także gościom.

W związku z coraz częstszym występowaniem przypadków koronawirusa w Polsce, spółka Altvater Piła, działająca pod marką ENERIS Surowce, podjęła specjalne środki bezpieczeństwa skierowane zarówno do pracowników, jak i klientów.

– Zdecydowaliśmy, że od poniedziałku 16 marca nasze Biuro Obsługi Klienta będzie zamknięte do odwołania. Zależy nam na zapewnieniu Państwu stałego dostępu do informacji i świadczonych usług w sposób jak najbardziej bezpieczny. Wszelkie sprawy dotyczące zawarcia, zmiany i realizacji umów można załatwiać drogą e-mailową lub telefoniczną albo poprzez formularz znajdujący się na stronie internetowej. Przepraszamy za niedogodności i liczymy na Państwa zrozumienie. Zadbajmy wspólnie o zdrowie naszych bliskich. – podkreśla Tomasz Bielański, dyrektor generalny Altvater Piła.

Kontakt do Biura Obsługi Klienta Altvater Piła:

•    numery telefonu: (67) 211-58-17, (67) 211-58-19, 602-421-509 – od poniedziałku do piątku, w godzinach od 7:00 do 16:00,

•    adres e-mail: bokaltvaterpila@eneris.pl

•    formularz kontaktowy na stronie: https://eneris.pl/o-nas/spolki/altvater-pila/kontakt/.