Biznes mixer w Pil-Building – czyli o tym jak budować przyszłość z partnerem na którym możesz polegać

Firma Pil Building spółka z.o.o. była gospodarzem czwartego w tym roku biznes miksera. Uczestnicy spotkania zebrali się w siedzibie firmy przy ulicy Bydgoskiej 33, skąd rozpoczęła się wycieczka autobusem po inwestycjach pilskich zrealizowanych i będących w trakcie realizacji.

I tak odwiedzono hale Saf Holland, DPS Gabionnen oraz Rhenus Cycling. Dowiedzieliśmy się także, że to Pil Building wykonał 20% inwestycji PZZ Wałcz w strefie ekonomicznej (fundamenty). Jak poinformował Prezes Zarządu spółki Tomasz Toboła – w najbliższej przyszłości firma będzie w tej części miasta (strefa przemysłowa) realizowała kolejne projekty na zlecenie nowych inwestorów.

Nawiązując do realizowanej obecnie inwestycji Szkoły Policji w Pile i budowy nowego akademika, Prezes poinformował uczestników biznes miksera, że firma Pil Building z pewnością będzie się ubiegała się o realizację budowy Komendy Powiatowej Policji w Pile.

Następnie odwiedzono inwestycję firmy Karpol – nowoczesny, industrialny biurowiec o bardzo wysokim standardzie wykonania, którego realizacja zakończy się już niebawem. Na koniec objazdu zaprezentowano postępy w budowie pilskiego hospicjum.

Na zakończenie uczestników zaproszono ponownie do siedziby firmy, gdzie odbyła się prezentacja profilu firmy. Pil Building zajmuje się kompleksową realizacją inwestycji pod klucz wraz z infrastrukturą, wykonaniem koncepcji i projektów, uzyskaniem wszelkich wymaganych pozwoleń oraz doradztwem technicznym. Zatrudnia obecnie 76 pracowników, a obroty roczne firmy wynoszą około 50 milionów złotych. Pil Building realizuje inwestycje w całej Polsce – aktualnie m.in. w Budzyniu, Nakle, Wałczu oraz w innych miastach.

Zastępca Prezydenta Beata Dudzińska podziękowała gospodarzowi za realizację kolejnego, udanego spotkania, w trakcie którego przedsiębiorcy mogą lepiej się poznać oraz nawiązać kontakty biznesowe. Po części oficjalnej przedsiębiorcy rozmawiali o możliwościach współpracy.

Był to ostatni w tym roku biznes mikser. Już dzisiaj zapraszamy wszystkich przedsiębiorców z Piły i okolic na uroczyste podsumowanie spotkań w tej formule, które odbędzie się w grudniu b.r. w Inwest-Parku.

J. Oburota

biznes_mixer00

biznes_mixer04 biznes_mixer01 biznes_mixer02 biznes_mixer03