Black Weekend w VIVO! Piła

black_weekend

Wielkimi krokami zbliża się gorączka wyprzedaży. Największe na świecie święto promocji przypada zawsze na ostatni piątek listopada, który oficjalnie uznaje się za początek sezonu zakupowego przed Bożym Narodzeniem. W pilskim centrum handlowym VIVO! wyprzedaże i super rabaty potrwają cały weekend! W dniach 29-30 listopada podczas Black Weekend będzie można skorzystać ze zniżek i przecen sięgających nawet do 70%.

Największe wyprzedaże sklepowe znane jako Black Friday przywędrowały do Europy ze Stanów Zjednoczonych. Każdego roku, ostatni piątek listopada po święcie Dziękczynienia uznaje się za oficjalne rozpoczęcie sezonu zakupowego przed Bożym Narodzeniem. Tego dnia sklepy przeceniają produkty nawet o kilkadziesiąt procent, a przed centrami handlowymi ustawiają się tłumy.

W piątek, 29 listopada, niecodzienne wyprzedaże zawitają do VIVO! Piła i potrwają całe dwa dni! W czasie Czarnego Weekendu wszyscy klienci będą mogli skorzystać z promocji i rabatów sięgających nawet do 70%. W obniżonych cenach będzie można zakupić m.in. odzież, biżuterię, akcesoria do domu, książki, kosmetyki czy sprzęt elektroniczny. Tegoroczna akcja wyprzedażowa w pilskim centrum handlowym zapowiada się jeszcze ciekawiej niż w ubiegłym roku, mianowicie do grona najemców dołączyło aż 7 kolejnych marek. Wiele przecen przygotował na przykład salon optyczny Vision Express, który od niedawna oferuje swoje usługi na terenie VIVO! Piła. W nowo otwartym salonie Unisono panie ceniące nieformalny i swobodny styl znajdą ubrania oraz dodatki z atrakcyjnymi zniżkami. Po zakupowych podbojach w regeneracji sił z pewnością pomoże Przytulna Café, której oficjalne otwarcie nastąpiło w ten poniedziałek. Dodajmy, że w ostatnim czasie spektrum usług poszerzyło się także o biuro podróży TUI, salon z modą męską Kubenz, producenta galanterii OCHNIK oraz bufetową restaurację Olimp. Tu, na łowców promocji czekać będą równie duże rabaty.

Szczegółowe informacje o promocjach znajdują się na stronie https://vivo-shopping.com/pl/pila oraz na oficjalnym Facebooku centrum handlowego.

Serdecznie zapraszamy!

K.Ł.