Blobfish uraczył muzycznym aperitifem

W sobotni wieczór, 13 sierpnia, Zespół Blobfish zaprosił na placyk przy pilskich fontannach do nieco innych klimatów muzycznych, od tych oferowanych przez Music Festival & Master Class.

W zaprezentowanym repertuarze oprócz tak bliskiego muzykom nieco twardszego rocka, nie zabrakło także nico bardziej miękkich, nostalgicznych i subtelnych dźwięków, wprowadzających publiczność w liryczny nastrój.

A tak na marginesie. Pomimo, że ryba głębinowa Blobfish uważana jest za najsmutniejsze i najbrzydsze zwierzę świata, muzycy w żadnym punkcie nie przypominają tej przedziwnej ryby.

mm

blobfish_uraczyl_muzycznym00

blobfish_uraczyl_muzycznym28 blobfish_uraczyl_muzycznym01 blobfish_uraczyl_muzycznym02 blobfish_uraczyl_muzycznym03 blobfish_uraczyl_muzycznym04 blobfish_uraczyl_muzycznym05 blobfish_uraczyl_muzycznym06 blobfish_uraczyl_muzycznym07 blobfish_uraczyl_muzycznym08 blobfish_uraczyl_muzycznym09 blobfish_uraczyl_muzycznym10 blobfish_uraczyl_muzycznym11 blobfish_uraczyl_muzycznym12 blobfish_uraczyl_muzycznym13 blobfish_uraczyl_muzycznym14 blobfish_uraczyl_muzycznym15 blobfish_uraczyl_muzycznym16 blobfish_uraczyl_muzycznym17 blobfish_uraczyl_muzycznym18 blobfish_uraczyl_muzycznym19 blobfish_uraczyl_muzycznym20 blobfish_uraczyl_muzycznym21 blobfish_uraczyl_muzycznym22 blobfish_uraczyl_muzycznym23 blobfish_uraczyl_muzycznym24 blobfish_uraczyl_muzycznym25 blobfish_uraczyl_muzycznym26 blobfish_uraczyl_muzycznym27

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *