Bluesowe Czwartki w Pile – na BARCE wystąpi NICO’ZZ z Francji

Bluesowe_Czwartki

Już w czwartek, 11 lutego 2016, wracamy do słynnej pilskiej tradycji „Czwartkowych Koncertów Bluesowych”! Startujemy tym razem w klubie Barka, a wystąpi nie byle kto! Koncertujący z powodzeniem w całej Europie, nagrywający w USA, kolaborujący z gwiazdami gatunku… NICO’ZZ (Francja).

Bluesowe Czwartki na Barce: NICO’ZZ (Francja)
Klub Muzyczny BARKA
ul. Wodna – Rzeka Gwda, 64-920 Piła
Data: 11.02.2016, godz. 20:00
Bilety:
– 20,00 zł w przedsprzedaży
– 30,00 zł w dniu koncertu

Bilety dostępne: Club Barka lub www.barka.8merch.com
Facebook: https://www.facebook.com/events/553381771488269/

NICO’ZZ (Francja) – Blues i bluesrock najwyższej światowej klasy! To zespół mający za sobą wiele sukcesów festiwalowych i prestiżowych występów, a doświadczenie muzyków zapewnia doskonały kontakt z publicznością.

Nico’ZZ Band to bardzo przystojny blues! Trójka doskonałych muzyków z Francji, dostarcza dawkę eklektycznego zestawienia bluesa, r&b i funky. Tak oryginalny repertuar przyciągnął fanów na koncerty podczas intensywnych tras koncertowych w całej Europie, a lider zespołu kolaboruje ze światowymi gwiazdami gatunku (m.in. Donald Kinsey, gitarzysta Boba Marleya)! Tym liderem grupy jest gitarzysta i wokalista Nicolas Zdankiewicz. Nico zaczął grać na gitarze w wieku lat 12. Od 2003 podróżuje i gra w całej Europie i USA. Wydał cztery płyty, z czego trzecią nagrał w Chicago, skąd czerpał swoje muzyczne inspiracje, z towarzyszeniem chicagowskich muzyków bluesowych. m.in. Sir Waldo Weathers (saksofonista Jamesa Browna). Wraz z nim w zespole muzykują basista – Pascal Dumont i perkusista – Mathieu Bonaddio.

Nico’ZZ (Nicolas ZDANKIEWICZ) – guitar & Vocals
Pascal Dumont – Bass
Mathieu Bonaddio – drums

Muzyka:
https://soundcloud.com/nicozz
www.nicozz.com

Jurek Hippmann

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *