Bożonarodzeniowy numer Tętna Regionu jest do Państwa dyspozycji!

ikona

Zimy pokrywającej codzienną szarość puchowym trenem jak nie było, tak nie ma. Dodatkowo towarzyszy nam niechciany gość, w postaci epidemii. Ale pomimo tego wielkimi krokami zbliżają się święta, które zawsze były kojarzone z tą „białą” porą roku. No i oczywiście z rodzinną atmosferą, która w tym roku będzie kuriozalna. Mowa oczywiście o Bożym Narodzeniu. I właśnie grudniowy numer Tętna Regionu będzie przepełniony wieloma akcentami związanymi z tymi jedynymi w swoim rodzaju świętami. Nie zabraknie również wora z życzeniami, nagrodami (!) i wieloma innymi niespodziankami. Jak zwykle w Waszej gazecie znajdziecie coś interesującego dla Siebie. Zapraszamy do lektury.

W grudniowym numerze:

– Zwyczajowo wiele informacji z Piły i regionu,
– w dodatku „Z pierwszej ręki” wiadomości z Pilskiego Ratusza,
– zajmująca publicystyka i wiele więcej!
– etc., etc.

Rekomendujemy:

Choinka z głębokim przesłaniem, czyli hołd dla ludzi służby zdrowia
Na rondzie Solidarności w Pile stanęła ponad 11-metrowa choinka, która w tym roku stanowi hołd i podziękowanie dla wszystkich ludzi szeroko pojętej służby zdrowia. To już kolejny, coroczny dar dla pilan od firmy MAG.
str. 15

Oszczędności na NPL, czyli frontem do pacjenta
Skorzystanie z NPL graniczy z cudem, a pacjenci, dojechawszy do pilskiego szpitala, żeby zeń skorzystać muszą uzbroić się w stoicką cierpliwość
str. 17

„Jak był większy sponsor to w klubie były dla nas większe pieniądze, a jak większe pieniądze to i wynik musiał przyjść”
Rozmowa z Mariuszem Frankowem, byłym żużlowcem Polonii Piła.
str. 36 i 37

– Stały cykl pytań do prezydenta Piły i odpowiedzi udzielonych przez Piotra Głowskiego, „Prezydent odpowiada”.
W grudniowej edycji włodarz Piły wyczerpująco odpowiada na dwa pytania, które to responsy powinny zainteresować nie tylko autorów pytań, lecz dużo większe gremium mieszkańców Grodu Staszica… i nie tylko. Szczegóły jak zwykle na stronie 9, gdzie bez wątpienia należy zajrzeć! Zapraszamy do satysfakcjonującej lektury.
str. 9

– PRAWNIK RADZI – Radca Prawny, Agnieszka Przeworek-Rataj w grudniowym odcinku, tej jakże niezbędnej rubryki, zatytułowanej „Kiedy można mówić o mobbingu?, wyjaśnia, właśnie kiedy mamy do czynienia z tym paskudnym zwyczajem stosowanym przez niemałą grupę przełożonych. Warto, ba, trzeba koniecznie zapoznać się z wyjaśnieniami Pani mecenas! Nie wiadomo kiedy nam może to się przydać! Zapraszamy do lektury!!!!
Przypominam, że pani mecenas Agnieszka Przeworek-Rataj czeka na kolejne państwa pytania.
str. 9

Pod Lupą w tym odcinku, zatytułowanym „Człowiek wielu „talentów” przedstawiamy właśnie taką osobę. O kogo chodzi? Ano, jak chcecie wiedzieć, koniecznie zerknijcie „Pod Lupę”! Gwarantuję, że WARTO!!!! Zatem zapraszam do lektury!
str. 3

REAKCJA – w której staramy się rozwiązywać problemy każdego z Was… i czynimy to skutecznie i bezstronnie!
W grudniowej reakcji o jednym z pilskich budynków, który nie przynosi splendoru grodowi nad Gwdą. Jego wygląd jest co najmniej paskudny. I to nie wina włodarzy miasta, lecz jego właściciela, który już dawno powinien zająć się jego gruntownym wyremontowaniem. O jaki budynek chodzi? Wszystko znajdziecie w REAKCJI! Zachęcam do lektury!
str. 29

GORĄCO POLECAMY!!!
– stałe kąciki porad
– lawinę konkursów z gradem cennych nagród
– i wiele, wiele, wiele więcej!

CZYTAJ NAS – TO NIE STRACONY CZAS!

Zapraszam do lektury!

Marek Mostowski
redaktor naczelny