Bracia Pawliccy w składzie Reprezentacji Polski na Polish Speedway Battle w Pile

To najbardziej znani bracia w sporcie żużlowym. Cieszy fakt, kiedy to ich nazwisko pojawia się w drużynie Polski podwójnie. Dla pilskiej publiczności ich dokonania znaczą wiele, dlatego właśnie obu braci zobaczymy w drużynie Marka Cieślaka, w Pile 3 czerwca podczas Polish Speedway Battle.

Są jeszcze bardzo młodzi, a już brakuje miejsca na wpisy o ich zdobyczach na Wikipedii. Starszy z braci Przemek od początku sezonu skacze wyżej niż sama Lavillenie i zrobi wszystko, aby znaleźć swoje miejsce w gronie najlepszych zawodników świata. Młodszy z braci Piotrek, w przebiegu swojej kariery biegnie szybciej, niż sam Usain Bolt. W tym roku jest w wyśmienitej formie, która miejmy nadzieję pozwoli mu obronić tytuł Indywidualnego Mistrza Świata Juniorów.

W ligach prawie nierozłączni. W roku 2011 razem jeździli dla drużyny w Pile. To właśnie za sprawą między innymi ich dobrych występów, pilski klub awansował do 1 ligi rozgrywek żużlowych. Dzięki temu zaskarbili sobie sympatię kibiców. Decyzja o powołaniu wychowanków z Leszna na mecz przeciwko Wojownikom Mistrza, jest potwierdzeniem znakomitej dyspozycji braci i jednocześnie spójnym krokiem dającym radość kibicom.

Polska – Wojownicy Mistrza
3 czerwca w Pile
Przybądź i poczuj emocje.

Agnieszka Ratowska-Gniadek/Angelika Nowak
Biuro prasowe Polish Speedway Battle

bracia_pawliccy_w_skladzie10

bracia_pawliccy_w_skladzie12 bracia_pawliccy_w_skladzie11

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *