Cała Piła Razem – Rusza zbiórka środków ochrony osobistej

cala_pila_razem

Tym razem może się okazać, że jest to nasza najważniejsza zbiórka w życiu, dlatego nie mogliśmy przejść obojętnie słysząc apel o pomoc w postaci dystrybucji środków ochrony osobistej. Zamiast marudzić w internecie, wrzucać już mało śmieszne memy z zaistniałą sytuacją czy oceniać działania polityków weźmy się do roboty i DZIAŁAJMY.

Sytuacja jest bardzo poważna i zaczyna brakować w szpitalach oraz innych placówkach środków ochrony osobistej. Zbieramy głównie:

-Rękawiczki jednorazowe
-Maseczki
-Kombinezony antywirusowe
-Płyny do dezynfekcji

Skupiamy się głównie na naszym regionie. Pomoc będzie przekazywana tam, gdzie jest najgorsza sytuacja ze środkami. Jesteśmy po wstępnych rozmowach z Damianem Garlickim , który na bieżąco monitoruje braki w placówkach. Zebrane produkty będziemy przekazywać przez Damiana Garlickiego.

Środki można przynosić jak na razie do Kolejowego Sklepu Sportowego przy ulicy Staromiejskiej 11 a(przy SP 1) do piątku w godzinach 10-15. Jeśli ktoś boi się o swoje zdrowie to nie trzeba nawet wchodzić do sklepu. Wystarczy paczkę zostawić przed sklepem i zapukać w okienko. Może uda się pozyskać jeszcze dodatkowe miejsca zbiórek, o których na pewno poinformujemy.

Panie i Panowie kto jak nie my? Na Kresy potrafimy zebrać kilka ton produktów w dwa tygodnie. Chcemy wykorzystać ten potencjał na walkę z koronawirusem. Jak się zjednoczymy jako Polacy to nikt i nic nie jest w stanie nas pokonać. Pokażmy całemu światu jak Pilanie potrafią działać

Mamy świadomość, że już powstało kilka takich zbiórek z czego bardzo się cieszymy. Nie robimy tu żadnej konkurencji tylko chcemy wykorzystać nasze środowisko kibicowskie, które zawsze otwiera swoje wielkie serca na nasze hasło pomocy.

No to Wojna‼
Razem damy radę

Pilscy Patrioci