Casanova & Jobery – Disco Polo na Barce. Mamy wejściówki

Pod patronatem medialnym Tętna Regionu

Klub Muzyczny BARKA zaprasza 1 grudnia 2018 (sobota)  na koncert zespołów z gatunku muzyki Disco Polo JOBERY i CASANOWA . Po koncercie DJ KACPER !!! Wejście od godziny 20.00 a start imprezy 21.00. Dla naszych czytelników tradycyjnie mamy do rozdania dwie pojedyncze wejściówki na koncerty. Aby mieć szanse wygrania wystarczy wysłać swoje imię i nazwisko na adres sebapila@interia.pl. W tytule: DISCO POLO NIGHT . Wśród osób, które wyślą maila do 29 listopada, do godziny 20.00 rozlosujemy wejściówki. Wstęp: 20 zł (napój gratis) / 23 zł w internecie (ticketos.pl).

JOBERY
Zespół Jobery powstał w 2017 roku, z inicjatywy Kamila Ławreszuk ( wcześniej zespół YzzY by DiDżej Mietek ) i Piotra Oziabło ( wcześniej PUNKT G ), panowie od lat mieli do czynienia z różnego rodzaju gatunkami muzycznymi. W końcu w roku 2017 postanowili połączyć swoje siły i postawić na nogi zespół Jobery, który ma na celu podbicie całego rynku muzycznego bardzo melodyjnymi utworami. W roku 2018 do ekipy Joberou dołączył Adrian Ławreszuk, który pełni role kamerzysty jak i DJa.
https://www.youtube.com/watch?v=4kceWrFAzXk
https://www.youtube.com/watch?v=4CApanE_LQE

CASANOWA
Casanova, czyli jeden z czołowych zespołów disco polo lat 90-tych z Białegostoku. Do największych przebojów zespołu należą: „Nic i zero”, „Nikt na świecie”, „Augustowskie noce”, „Nie chcę być sam” , „Śpiewaj i tańcz”. Obecnie zespół Casanova koncertuje w dwuosobowym składzie: Janusz „Blady” Uścinowicz – lider (śpiew, gitara basowa), Vitalik Szłyk (śpiew, gitary solowe i akustyczne).
https://www.youtube.com/watch?v=XmyHNFnvEcs
https://www.youtube.com/watch?v=i17i-QNVrgk

Klub Muzyczny BARKA,
www.facebook.com/barka.pila
www.barka.pila.pl

casanova_na_barce00

casanova_na_barce04 casanova_na_barce01 casanova_na_barce02 casanova_na_barce03