Cel: Pokonać Celulozę Kostrzyn

Cel_Pokonac_Celuloze

Pilska drużyna rozpoczyna drugą rundę rozgrywek. Nasi zawodnicy na „dzień dobry”, podejmą na własnym terenie nieobliczalną Celulozę Kostrzyn. Warto zaznaczyć, że podopieczni Karola Skiby jeszcze nigdy nie znaleźli skutecznej metody na tego rywala, a w pięciu dotychczasowych starciach dwukrotnie schodzili z boiska pokonani, trzykrotnie dzieląc się punktami. Czas więc, aby przerwać tą niekorzystną passę i odnieść pierwsze historyczne zwycięstwo.

Bilans pomiędzy KS Credo Futsal Piła, a TS Celulozą Kostrzyn nie wygląda optymistycznie. Rywale zdobyli na naszej drużynie, aż 9 punktów co przy skromnej zdobyczy naszej drużyny (3 oczka), zdaje się wskazywać w roli faworyta niedzielnego meczu właśnie gości. Pamiętać jednak należy, że to właśnie pilanie są aktualnym wiceliderem II ligi i z pewnością zamierzają ten fakt w niedzielny wieczór potwierdzić.

Spotkania pomiędzy wspomnianymi zespołami zawsze dostarczają licznie zgromadzonej publice nie lada emocji. Można by nawet powiedzieć, że są to jedne z najbardziej emocjonujących dwumeczów w całych rozgrywkach II ligi. Dramaturgia, liczne bramki i nieoczekiwane zwroty akcji towarzyszyły kibicom w każdym z pięciu dotychczasowych pojedynków. Nikt nie ma nawet najmniejszych wątpliwości, że podobnie będzie już w najbliższą niedzielę. Warto dodać, że na pokładzie Celulozy ujrzymy jednego z najlepszych graczy w rozgrywkach – Sebastiana Jankowskiego, który w dotychczasowej historii okazywał się być katem pilskiego zespołu.

Kibiców już teraz zachęcamy do przybycia na halę. Mecz zapowiada się niezwykle interesująco, a stawką jest utrzymanie pozycji wicelidera oraz pierwsza historyczna wygrana nad rywalem z naszej zachodniej granicy.

KS Credo Futsal Piła – TS Celuloza Kostrzyn
17.01.2016 – godzina 17:00

KS Credo Futsal Piła

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *