Centrum Kształcenia NAUKA z Piły skończyło 20 lat

W miniony piątek (30 września 2016 roku) w Młodzieżowym Domu Kultury odbyło się spotkanie z okazji 20-lecia Centrum Kształcenia Nauka. W wydarzeniu uczestniczyli obecni i byli nauczyciele, pracownicy i uczniowie szkół wchodzących w skład CK Nauka. Wśród zaproszonych gości byli również przewodniczący Rady Miasta Piły Rafał Zdzierela i prezydent  Piotr Głowski.

– Zarządowi szkoły, gronu pedagogicznemu oraz wszystkim jej pracownikom życzę wielu sukcesów zawodowych i wychowawczych oraz kolejnych okrągłych rocznic. Osobom aktualnie uczącym się w Centrum Kształcenia „Nauka” życzę zaś sukcesów w nauce i uzyskania dobrego wykształcenia będącego przepustką do zdobycia upragnionego zawodu – powiedział podczas uroczystości prezydent Piotr Głowski.

Centrum Kształcenia „Nauka” Sp. z o.o. w Pile na trwale wpisało się na listę placówek oświatowych naszego miasta i regionu. Przez ostatnie 20 lat mury szkoły opuściło blisko 3000 absolwentów szkół zarówno dziennych jak i zaocznych. Placówka otrzymała szereg dyplomów, wyróżnień, nagród oraz certyfikatów. Grono pedagogiczne oraz uczniowie szkoły angażują się w akcje charytatywne oraz kulturalne, poprzez udział m.in. w świątecznej zbiórce żywności, coroczne wspieranie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, udział w Konkursie stylizacji fryzjerskich, współpracę z Punktem Adopcyjnym w Chodzieży czy działalność Szkolnego Koła Krwiodawstwa.

Źródło: UM Piły

centrum_ksztalcenia_nauka_skonczylo00

centrum_ksztalcenia_nauka_skonczylo02 centrum_ksztalcenia_nauka_skonczylo01

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *