Charytatywnie dla Witalija Biełousowa

Rozpoczęły się licytacje, z których całkowity dochód zostanie przekazany na rzecz Witalija Biełousowa, przechodzącego w klinice w Sankt-Petersburgu rehabilitację po urazach doznanych w czasie upadku podczas VII Memoriału Anatolija Stepanova w Togliatti. Oprócz licytacji, odbywają się turnieje charytatywne w piłkę halową czy sprzedaż koszulek-cegiełek.  Były żużlowiec m.in. pilskiego klubu mówi, że robi wszystko, żeby jak najszybciej wrócić na tor.

Pomóc w dojściu do pełnej sprawności mają mu codziennie masaże, basen, elektro, a także ćwiczenia z instruktorem w hali. Rosyjski zawodnik jest pełen nadziei. Dziękuje wszystkim sympatykom speedway’a i nie tylko, za już okazaną pomoc.

Na Allegro można zakupić kevlar Grega Hancocka, w którym Amerykanin rywalizował podczas Grand Prix Polski na Stadionie Narodowym w Warszawie. Do wylicytowania jest m.in.: czepeczki Przemka Pawlickiego, gra FIM Speedway Grand Prix 15, plastrony, czy też puchar, który polska reprezentacja żużlowa zdobyła za zwycięstwo w towarzyskim meczu międzynarodowym Polska – Mistrzowie Świata w Lublinie w 2013 r.

Link do licytacji:
http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=39592454

W styczniu po raz drugi rusza sprzedaż koszulek –cegiełek. Za pierwszym razem udało się uzbierać 3 tyś złotych, które już Witalij otrzymał. Warto wspomnieć, że jednodniowy koszt rehabilitacji zawodnika to wydatek około 6500 rubli (ponad 400 zł).

T-shirty będą dostępne w dwóch kolorach – czarnym (65 zł), a także białym (35 zł). Przewidywana jest produkcja stu trykotów – zarówno w rozmiarach dziecięcych, damskich, jak i męskich. Kontakt mailowy z organizatorem – adamsonek18@wp.pl (zapisy będą prowadzone do 10 stycznia).

Zawodnika będzie można również wspomóc 3 stycznia podczas turnieju halowego w piłkę nożną, który odbędzie się w Pile.

(SE)

charytatywnie_dla_bielousowa0

charytatywnie_dla_bielousowa3 charytatywnie_dla_bielousowa1 charytatywnie_dla_bielousowa2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *